Проектування
Проектний відділ компанії «Енергія Сервіс» вирішує широкий спектр теплоенергетичних задач – від проектування прив’язки блочно-модульних установок до розрахунку проекту стаціонарних твердопаливних котелень.
Процес розробки проектних документів і робочих документів включає:
Техніко-економічне обґрунтування інвестицій будівництва;
Cтворення пояснювальної записки;
Cтворення схеми планувальної організації земельної ділянки;
Aрхітектурно-будівельну частину (будівельні рішення);
Cтворення схем металевих конструкцій, тепломеханічної частини, опалення і вентиляції, водопроводу і каналізації;
Iнженерно-технічні заходи по ЧС;
Проект охорони навколишнього середовища;
Cтворення необхідної кошторисної документації, відомостей об’єму і видів робіт, обладнання і матеріалів;
План заходів по забезпеченню пожежної безпеки (ППМ).
Технології 3D проектування
Ми розробили нову концепцію проектування, яка суттєво скорочує період від постановки замовником задачі і до введення котельні в експлуатацію.
Замовити проект
Проектування стандартних модульних котельних

Немає необхідності проходити експертизи і отримувати необхідні дозволи від інстанцій, адже увесь типорозмірний ряд котелень ENERGY має сертифікати, які дозволяють вводити установку в експлуатацію.

Суть концепції зводиться до того, що стандартний комплект проектної документації на котельню (в звичному розумінні – томи проекту АС, ТМ) в межах стін приміщення і саме приміщення замінюються на паспорт котельні, інструкцію по експлуатації і комплект креслень, які містять «прив’язкові» розміри приміщення котельні, точки підключення всіх комунікацій, навантаження на фундаменти під приміщення і димову трубу.

Проектування індивідуальних промислових котелень

При розробці індивідуальних котельних ми залишили основні принципи будівництва модульних котелень. На об’єкт котельня постачається транспортабельними блоками та вузлами в 100% заводській готовності.

Індивідуальні промислові котельні продуктивністю до 9 Гкал/год проектуються по стандартній схемі в два етапи. Перший етап включає розробку основних схем котельні. Другий етап «Робочий проект» - ґрунтується на розробці робочої документації на кожен вузол котельні, включно з томами ТМ, АС, КІПіА, Е і т.п.

Наші котельні у житті
  • Всі
  • Комерційні
  • Промислові
Як і де купити котельне обладнання в Україні?

Компанія «Енергія сервіс» працює в Києві та по всій Україні, здійснюючи монтаж та підключення установок заданої модифікації.

Інженери компанії будуть раді відповісти на будь-які питання щодо замовлення котельного обладнання будь-якої потужності та з різними вихідними характеристиками.

Проектування
Від проектування прив'язки блок-модульних установок до розрахунку проекту стаціонарних твердопаливних котелень.
Докладніше
Конструктор
Після заповнення вами опитувального листа ми зможемо запропонувати краще рішення по забезпеченню теплом об'єкта будь-якої складності.
Докладніше
Реалізовані проекти
Блочно-модульні і стаціонарні котельні нашого виробництва є вигідною альтернативою газовому і електричному опаленню.
Докладніше