fbpx
Комплексні рішення теплопостачання
Energy 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100 – універсальна незалежна теплоенергетична установка, в основі якої твердопаливний котел потужністю від 0,1 до 1,0 МВт. Застосовується для забезпечення теплом і гарячою водою різноманітних адміністративних будівель, шкіл, дитячих садків, поліклінік, сушильних камер деревини та інших приміщень площею від 500 м2. Особливість котельних лінійки ENERGY 100 – використання одного котла, що значно здешевлює установку. Додаткове обладнання забезпечує високий рівень автоматизації і безпеки експлуатації.

Перейти у розділ >
Energy 200

Блочно-модульна котельня ENERGY 200

Котельні ENERGY 200 є швидким рішенням для впровадження системи опалення и ГВП на об’єктах комерційного, адміністративного і промислового масштабу. Модельний ряд ENERGY 200 складається з широкого асортименту модулів, комбінації з яких гарантовано досягають індивідуальних цілей кожного замовника.

Перейти у розділ >
Energy 300

Блочно-модульна котельня ENERGY 300

Комплектація інноваційної модифікації ENERGY 300 – три котельні модулі, які формують однооб’ємну котельну залу. Під час їхнього виробництва використовується типовий набір обладнання і уніфіковані стандарти. Нестандартне обладнання встановлюється в проектованому модулі, доповнюючи цілісну котельну залу.

Перейти у розділ >

Водогрійні котельні установки, виконані у вигляді модулів - системи, призначені для оперативного забезпечення автономного теплопостачання і подачі гарячої води. Робота обладнання на твердому паливі забезпечує незалежність від газових магістралей, що особливо важливо для ізольованих об'єктів або таких, що знаходяться на великій відстані від центральних систем.

Конструкція базується на твердопаливних котлах різної потужності. Блоки збираються на виробничих площах, де проходять багатоступінчастий контроль. Кількість блоків визначається розрахунковою потужністю, що відповідає конкретному об'єкту. 

Водогрійні котельні установки

Сьогодні гаряча вода – це невід’ємна частина комфорту в приміщенні будь-якого призначення. В квартирах, офісах, приватних будинках, котеджах, державних та комерційних установах, на виробництвах і заводах без гарячої води складно обійтись в будь-яку пору року. Водогрійна котельня на твердому паливі може забезпечити не тільки опалення, але і гаряче водопостачання для споруд будь-якої площі.

Паливо і обладнання для водогрійних котельних установок

Водогрійна котельна установка на твердому паливі реалізується достатньо великим набором опалювального та насосного обладнання. Центральну роль займає твердопаливний котел, працюючий на різних видах палива:

 • дерева, відходи деревообробної промисловості; 
 • пелети; 
 • вугілля; 
 • торф; 
 • сланці; 
 • рідке паливо.

Для автоматизації процесу подачі палива необхідно обирати дрібно-фракційне паливо, вугілля або пелети.

Окрім котла, для реалізації системи гарячого водопостачання необхідно наступне обладнання: насосні групи, системи автоматизації і контролю роботи, теплообміні прилади, запірно-регулююча арматура, мембранний розширювальний бак і бак запасу підготовленої води, система водопідготовки, звукового, мережевого оповіщення і пожежної безпеки.

Все необхідне обладнання встановлюється в каркасних блоках модульних котельних компанії Енергія Сервіс, як випускаються в трьох модифікаціях: ENERGY 100 (від 0,1 МВт до 0,9 МВт), ENERGY 200 (від 0,1МВт до 3 МВт) і ENERGY 300 (від 1,6 МВт до 9,8 МВт).

Переваги модульних водогрійних котельних

Транспортабельні водогрійні котельні установки збираються на заводських потужностях компанії і поставляються на об’єкт повністю готовими до роботи. Для введення в експлуатацію необхідно лише підключення, запуск і інструктаж обслуговуючого персоналу, що займає не більше 1 дня.

Багаторівнева система перевірки якості на всіх етапах виробництва є гарантією надійної і безвідмовної роботи всіх систем котельні. Контрольна перевірка проводиться перед транспортуванням на об’єкт.

Серед інших переваг модульних водогрійних котельних:

 • повністю незалежна опалювальна установка; 
 • немає необхідності будувати фундамент; 
 • зменшена площа забудови; 
 • можливість збільшувати потужність вже після запуску в експлуатацію шляхом додавання модулів; 
 • можливість установки автоматичної лінії паливоподачі; 
 • зниження людського фактору за рахунок впровадження автоматичної системи контролю і регулювання; 
 • можливість змінювати тип твердого палива навіть в процесі експлуатації; 
 • можливість роботи лише в режимі гарячого водопостачання (в теплу пору року) або лише опалення.

Водогрійна котельна установка проектується відповідно потребам споруди. Перед виробництвом враховується кількість точок водозабору, середній рівень споживання гарячої води в зимню і літню пору.

Відділ проектування враховує всі параметри приміщення і вимоги замовника, що в кінцевому етапі дозволяє отримати котельню, яка повністю забезпечує потреби споруди в теплі та гарячій воді.

 

 

 

Документи

 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
  Швидкий прорахунок


  Заповніть форму: Ваше ім'я, телефон, який продукт цікавить Вас (напрямок), і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деяких деталей для прорахунку вартості котельні. Також, по телефону Ви зможете задати інші питання, що цікавлять і отримати професійну консультацію! 

   
  Швидкий прорахунок
  Вкажіть будь ласка, Ваші контактні данні: