Проектування

Проектний відділ компанії Енергія Сервіс вирішує широкий спектр теплоенергетичних задач – від проектування прив’язки блок-модульних установок до розрахунку проекту стаціонарних твердопаливних котелень.

Процес розробки проектних документів і робочих документів включає:

техніко-економічне обґрунтування інвестицій будівництва;
створення пояснювальної записки
створення схеми планувальної організації земельної ділянки;
архітектурно-будівельну частину (будівельні рішення);
створення схем металевих конструкцій (димових труб), тепломеханічної частини (технологічного обладнання), опалення і вентиляції, водопроводу і каналізації, силового електрообладнання і електроосвітлення, систем автоматизації і диспетчеризації, відеонагляду і охоронно-пожежної сигналізації;
створення схем внутрішніх майданчикових зовнішніх мереж в межах території твердопаливної котельні для мереж електропостачання, водопостачання, господарчо-побутової каналізації і теплопостачання;
інженерно-технічні заходи по ЧС;
проект охорони навколишнього середовища;
створення необхідної кошторисної документації, відомостей об’єму і видів робіт, обладнання і матеріалів;
план заходів по забезпеченню пожежної безпеки (ППМ).
 

Технології 3D проектування

Проектування стандартних модульних котельних

Ми розробили нову концепцію проектування, яка суттєво скорочує період від постановки замовником задачі і до введення котельні в експлуатацію.

Суть концепції зводиться до того, що стандартний комплект проектної документації на котельню (в звичному розумінні – томи проекту АС, ТМ) в межах стін приміщення і саме приміщення замінюються на паспорт котельні, інструкцію по експлуатації і комплект креслень, які містять «прив’язкові» розміри приміщення котельні, точки підключення всіх комунікацій, навантаження на фундаменти під приміщення і димову трубу.

Немає необхідності проходити експертизи і отримувати необхідні дозволи від інстанцій, адже увесь типорозмірний ряд котелень ENERGY має сертифікати, які дозволяють вводити установку в експлуатацію.

Проектування індивідуальних промислових котелень

Індивідуальні промислові котельні продуктивністю до 9 Гкал/год проектуються по стандартній схемі в два етапи. Перший етап включає розробку основних схем котельні. Другий етап «Робочий проект» - ґрунтується на розробці робочої документації на кожен вузол котельні, включно з томами ТМ, АС, КІПіА, Е і т.п.

При розробці індивідуальних котельних ми залишили основні принципи будівництва модульних котелень. На об’єкт котельня постачається транспортабельними блоками і вузлами в 100% заводській готовності.

Галерея робіт

Прорахунок котельні

Швидкий старт

Швидкий старт!

Форма прорахунку вартості котельні

Заповнити

Документи

  • lic1
  • lic1
  • lic1
  • lic1