Монтаж котельного обладнання

Компанія Енергія Сервіс пропонує індивідуальний підхід до вирішення задач, пов’язаних з постачанням. Ми проводимо проектування, підбір, монтаж і пусконалагоджувальні роботи з обладнанням для систем опалення і ГВП.

Власні виробничі потужності, серійне виробництво твердопаливних котелень ENERGY, команда професіоналів – інженерів, зварювальників, монтажників, пуско-налагоджувальників дозволяють здійснити весь спектр ліцензованих робіт:

монтаж серійних блочно-модульних котелень на твердому паливі (на пелеті з біомаси, деревині, трісках) для промислових і комерційних об’єктів; монтаж котелень стаціонарного типу для об’єктів державного, комерційного і промислового сектору; будівництво трубопроводів різного діаметру і призначення, з гнучкими перед ізольованими трубами AustroPur; • комплексне налаштування ряду котельного обладнання в один робочий механізм; післягарантійне обслуговування твердопаливних модульних котелень власного виробництва (виконання гарантійних зобов’язань – 12 місяців на модуль).

На основі водогрійних котлів EMTAS і Pelle Tech наша компанія виготовляє ряд твердопаливних котелень серійного і індивідуального типу.

Серійні модульні котельні ENERGY і стаціонарні котельні із вбудовуванням в існуючий об’єкт забезпечить високу продуктивність і незалежність від електропостачання. В якості палива використовується пелета з біомаси, деревна пелета, деревина і тріски. Все котельне обладнання для стаціонарних котелень постачається на об’єкт сформованими вузлами з високою надійністю з’єднань в повній готовності до збирання в єдине ціле. Дієздатні системи опаленні в ГВП з автоматичним управлінням створюються на основі надійного обладнання:

• насосне обладнання DAB;
• автоматичні контролери і терморегулятори Meibes;
• системи водопідготовки BWT Ukraine.

Виконуємо монтажні роботи будь-якої складності

Наявність всіх необхідних дозволів дозволяє реалізувати об’єкти теплопостачання в промислових і комерційних сферах, вводити в експлуатацію, проводити сервісне обслуговування і ремонт.

Галерея робіт

Прорахунок котельні

Швидкий старт

Швидкий старт!

Форма прорахунку вартості котельні

Заповнити

Документи

  • lic1
  • lic1
  • lic1
  • lic1