Монтаж котельного оборудования

Компания Энергия Сервис предлагает индивидуальный подход к решению задач, связанных с теплоэнергетическим снабжением. Мы проводим проектирование, подбор, монтаж и пусконаладочные работы с оборудованием для систем отопления и ГВС.

Собственные производственные мощности, опыт в изготовлении твердотопливных котельных ENERGY, собственная команда профессионалов – инженеров, сварщиков, монтажников, пуско-наладчиков позволяет осуществлять весь спектр лицензированных работ:

  • монтаж модульних котелень і водонагрівних котлів на твердому паливі (пелетах, дровах, вугіллі, брикеті та щепі) для промислових і комерційних об’єктів;
  • монтажні роботи систем опалення і ГВП в рамках індивідуальних проектів промислового типу;
  • монтаж котелень стаціонарного типу для об’єктів державного сектору;
  • будівництво трубопроводів різного діаметру і призначення, з теплоізоляцією і без неї;
  • пусконалаштувальні роботи теплового обладнання;
  • сервісне обслуговування твердопаливних модульних котелень власного виробництва (виконання гарантійних обов’язків – 12 місяців на модуль).
Енергія Сервіс - монтажні роботи

Ми здійснюємо монтаж модульних котелень на основі водонагрівальних котлів виробництва EMTAS (Туреччина) і деяких українських виробників. Головне паливо для котлів, з якими ми працюємо – пелети, дрова, вугілля, щепа, брикет. Використання твердопаливних котлів забезпечує високу продуктивність і відсутність залежності від електропостачання.

Тому твердопаливні котельні – відмінний вибір для об’єктів державного сектору – шкіл, садочків, лікарень. Ми також проводимо проектування і монтаж твердопаливних котелень стаціонарного типу з вбудуванням в приміщення існуючого об’єкту. Головні переваги роботи з нами – все котельне обладнання поставляється на об’єкт сформованими і перевіреними вузлами з високою надійністю з’єднань. Перевірка працездатності вузлів проводиться на наших виробничих потужностях і, поступають на об’єкт уже повністю готовими для збірки в єдине ціле для експлуатації.

Для створення працездатних систем опалення і ГВП з автоматичним управлінням ми використовуємо ряд обладнання перевірених часом виробників:

  • насосне обладнання DAB;
  • автоматичні контролери і терморегулятори Danfoss, Siemens;
  • системи водопідготовки BWT Ukraine.

Ми готові виконувати монтажні роботи будь-якої складності. Компанія Енергія Сервіс має всі необхідні дозволи для реалізації об’єктів теплопостачання в промислових і комерційних сферах, вводу їх в експлуатацію, сервісного обслуговування і ремонту.

Енергія Сервіс - монтаж модульних котелень

 

Ми готові виконувати монтажні роботи будь-якої складності