fbpx
Комплексні рішення теплопостачання
Energy 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100

Перейти у розділ >
Energy 200

Блочно-модульна котельня ENERGY 200

Перейти у розділ >
Energy 300

Блочно-модульна котельня ENERGY 300

Перейти у розділ >

Стаціонарні блочно-модульні котельні: вирішення проблем будь-якого рівня

Запаси газу вичерпуються, ціни на нього ростуть, а потреба в опаленні не зменшується. Проблему вирішують стаціонарні котельні установки блочного типу, що використовують твердопаливні котли.

Зібрана на підприємстві-виробнику конструкція доставляється замовнику, де монтується на постійне місце. Вільної площі для неї потрібно небагато, оскільки обладнання компактно вміщується в контейнері, що зовні нагадує рефрижераторний. Завдяки невеликій вазі немає необхідності в закладці капітального фундаменту. Знадобиться рівний майданчик і лише в деяких випадках - бетонна подушка.

Утеплені стінки дозволяють комфортно перебувати всередині обслуговуючому персоналу, який здійснює контроль над роботою системи. Функціонує вона в автоматичному режимі. Про всі позаштатні ситуації негайно доводить до відома та з метою безпеки самостійно відключається.

Стаціонарні модульні котельні: плюсів набагато більше, ніж мінусів

Автономне опалення оцінили вже багато споживачів. Власні стаціонарні котельні набагато вигідніші, ніж централізована подача тепла. Їх використовують для обігріву приватних будинків площею від 100 кв. м, офісних, виробничих, комерційних та інших приміщень до 10 тис. м2.

Відповідно до кубатури підбирається потужність установок. Зазвичай вона стартує від 100 кВт і обмежується агрегатами на 1 МВт. Створений каскад завжди можна змінити, якщо додати або відключити обладнання.

Вид палива вибирають виходячи з доступності, щоб отримати в результаті максимально низьку собівартість енергоносія. Стаціонарні котельні працюють на пелетах, вугіллі, дровах, трісці та інших горючих природних матеріалах. Найбільшу ефективність мають ті станції, що розташовані в безпосередній близькості від місця видобутку копалин або утворення відходів.

Стаціонарні модульні котельні мають безліч переваг. Найбільш важливі з них:

 • не потрібно закладка потужного фундаменту, будівництво капітальної будівлі або виділення в існуючому спеціального приміщення;
 • високий ККД агрегатів;
 • економія за рахунок дешевизни палива;
 • повна автономність;
 • короткий термін складання і монтажу;
 • простота експлуатації.

Недоліків зовсім небагато. У деяких установках неможливо автоматизувати подачу палива в камеру згоряння, а ручне завантаження вимагає постійної присутності людини. Щоб мати резерв, необхідно організувати сховище для паливних запасів.

Де купити стаціонарні котельні

З питань придбання завжди можна звернутися в компанію Енергія Сервіс. Всі конструкції комплектуються якісним закордонним і вітчизняним обладнанням, що гарантує тривалу службу. Виготовленням та монтажем займаються тільки кваліфіковані фахівці.

Наберіть будь-який з телефонних номерів, і отримаєте від досвідчених співробітників професійні консультації. Або надішліть запит на e-mail.

 

Документи

 • Документы - Фото 1
 • Документы - Фото 2
 • Документы - Фото 3
 • Документы - Фото 4
 • Документы - Фото 5
 • Документы - Фото 6
 • Документы - Фото 7
  Швидкий прорахунок


  Заповніть дані форми: Ваше ім'я, телефон, що цікавить Вас продукт (напрямок) , і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деяких деталей для прорахунку вартості котельні. Також, по телефону Ви зможете задати інші питання, що цікавлять і отримати професійну консультацію!

   
  Быстрый просчет
  Вкажіть, будь ласка, Ваші контактні дані:
  Ваше имя
  Неверный ввод

  Телефон для обратной связи(*)
  Неверный ввод

  Выберите продукт(*)
  Неверный ввод