fbpx
Комплексні рішення теплопостачання
Energy 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100 – універсальна незалежна теплоенергетична установка, в основі якої твердопаливний котел потужністю від 0,1 до 1,0 МВт. Застосовується для забезпечення теплом і гарячою водою різноманітних адміністративних будівель, шкіл, дитячих садків, поліклінік, сушильних камер деревини та інших приміщень площею від 500 м2. Особливість котельних лінійки ENERGY 100 – використання одного котла, що значно здешевлює установку. Додаткове обладнання забезпечує високий рівень автоматизації і безпеки експлуатації.

Перейти у розділ >
Energy 200

Блочно-модульна котельня ENERGY 200

Котельні ENERGY 200 є швидким рішенням для впровадження системи опалення и ГВП на об’єктах комерційного, адміністративного і промислового масштабу. Модельний ряд ENERGY 200 складається з широкого асортименту модулів, комбінації з яких гарантовано досягають індивідуальних цілей кожного замовника.

Перейти у розділ >
Energy 300

Блочно-модульна котельня ENERGY 300

Комплектація інноваційної модифікації ENERGY 300 – три котельні модулі, які формують однооб’ємну котельну залу. Під час їхнього виробництва використовується типовий набір обладнання і уніфіковані стандарти. Нестандартне обладнання встановлюється в проектованому модулі, доповнюючи цілісну котельну залу.

Перейти у розділ >

Промислові котельні установки - це компактні конструкції, що складаються з декількох блоків. У них входить водогрійне, насосне, вентиляційне обладнання, а також контрольно-вимірювальні прилади і автоматика (КВПіА). Кількість блоків в модулі варіюється в залежності від площі, що обігрівається.

Сукупна потужність має значні обсяги, що дозволяє використовувати системи не тільки для опалення невеликих приватних будинків, але і великих виробничих об'єктів, адміністративних будівель, складських, торгових та інших приміщень. Збірка блоків здійснюється в заводських умовах, а монтаж станції за місцем локації - протягом 1 дня. 

Промислові котельні установки

Для забезпечення великих приміщень необхідним теплом потрібна велика кількість теплової енергії. Під час колосального здорожчання ціни на газ опалення стає занадто дорогим. Тому приходить час пошуків нових, альтернативних джерел теплової енергії.

Для великих промислових об’єктів опалення на твердому паливі стає фінансово вигідною альтернативою традиційному газовому. Широкий вибір котлів потужністю від 1,6МВт до 9 МВт роблять реальним використання твердого палива для опалення і гарячого водопостачання масштабних виробничих підприємств, житлових масивів та комерційних структур.

Промислові котельні установки модульного типу

Модульні котельні мають ряд переваг перед стаціонарними. Вони не потребують відведення додаткового приміщення під котельне обладнання, поставляються на об’єкт вже готовими до запуску, є повністю автономними і незалежними від загальноміських теплових магістралей.

Вони не потребують зведення фундаменту і надійно встановлюються на стандартні дорожні або бетонні плити. Пляма забудови при цьому мінімальна. Серед інших переваг модульних промислових котельних установок:

 • збільшення потужності в процесі експлуатації шляхом додавання одного з уніфікованих модулів;

 • індивідуальний підбір обладнання під потреби опалюваних приміщень;

 • швидке збирання на промислових потужностях компанії;

 • контроль якості на всіх етапах виробництва;

 • зниження участі обслуговуючого персоналу за рахунок введення автоматичних систем управління і лінії подачі палива;

 • тепло- та звукоізоляції обладнання.

Промислові котельні від українського виробника Енергія Сервіс

Компанія Енергія Сервіс створила окрему серію котелень ENERGY 300 для забезпечення теплом великих об’єктів. Їх особливістю є авторське конструкторське рішення – однооб’ємна котельна зала. Стандартна комплектація серії ENERGY 300 включає 3 котельні модулі. Додатковий проектований модуль, обладнаний нестандартними пристроями, встановлюється з будь-якої сторони каскаду. Всі разом модулі формують цілісну котельну залу.

Для проектування і виробництва модульних котельних ENERGY 300 було відібране краще вітчизняне і закордонне обладнання:

 • турецькі (EMTAS) та українські (ALTEP) твердопаливні котли;

 • системи водопідготовки BWT;

 • насоси і насосне обладнання DAB;

 • автоматичний контроль і моніторинг SIEMENS, DANFOSS;

 • системи вентиляції VENTS;

 • система пожежної безпеки Тирас;

 • баки мембранні розширювальні VAREM.

Всі перевірки працездатності котельні відбуваються на виробництві, тому на об’єкт вона поступає повністю готовою до експлуатації. Монтаж, підключення, інструктаж персоналу і запуск не займають більше 1 робочого дня.

 

 

Документи

 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
  Швидкий прорахунок


  Заповніть форму: Ваше ім'я, телефон, який продукт цікавить Вас (напрямок), і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деяких деталей для прорахунку вартості котельні. Також, по телефону Ви зможете задати інші питання, що цікавлять і отримати професійну консультацію! 

   
  Швидкий прорахунок
  Вкажіть будь ласка, Ваші контактні данні: