Виробництво

Енергія Сервіс – це підприємство з виробничими потужностями площею 2000 м2, яке динамічно розвивається. На території розташоване виробниче приміщення, адміністративний корпус і складська територія для модульних котельних.

Власні виробничі потужності і обладнання дозволяють реалізовувати проекти будь-якої складності:
- кран-балки для швидкого переміщення крупних комплектуючих;
- гільйотина;
- трубозгинач;
- токарні станки;
- зварювальні напівавтомати.

 IMG 4398

Повний цикл виробництва забезпечує не лише професійне обладнання, але і команда кваліфікованих спеціалістів – інженерів, токарів, слюсарів, зварювальників.

Знайомство з виробничим процесом починається на заготівельній ділянці.
Розрізання металу
Тут відбувається фігурне розрізання листового і прокатного металу і труб на станках плазмового розрізання. При розрізанні сталі і сплавів кольорових металів різноманітного профілю в хід йдуть стрічкові станки. Гільйотинні ножиці використовуються при розрізання листового і рулонного металу.
Збирання конструкцій
На етапі збирання труби, повітропроводи і димопроводи збираються в одну конструкцію. При виробництві модульних котельних вперше застосовується технологія окремого збирання обладнання, зведення модуля і кінцеве збирання в один виріб.
Автоматизація і електропостачання
Етап КІПіА включає виробництво шаф і електросилового обладнання. Автоматизація котельних включає всі вимоги клієнтів до контрольно-вимірювальної апаратури і програмного забезпечення.
Кінцеве збирання
Кінцеве збирання здійснюється за допомогою стапельного обладнання великого об’єму, яке дозволяє одночасно збирати до 4 блочно-модульних котельних. Етап кінцевого збирання приводить котельню до фінального експлуатаційного вигляду і повної готовності до контрольних перевірок.
Відвантаження готової продукції
Перед доставкою на об’єкт модулі котельних запаковуються в захисну плівку для безпечного транспортування будь-яким видом транспорту.
icon
Cертифіковане обладнання
Кожен етап і операція виробництва модульних котельних контролюються. Ми проводимо ретельний моніторинг якості зварювання з’єднань, механіки, збирання, малярних робіт і робіт по автоматизації та електропостачанню.

Галерея работ

Прорахунок котельні

Швидкий старт

Швидкий старт!

Форма прорахунку вартості котельні

Заповнити

Документи

  • lic1
  • lic1
  • lic1
  • lic1