Виробництво блочно-модульних котелень

Енергія Сервіс – підприємство з динамічним розвитком, виробничі потужності сягають площі 3000 м2. На території 2 га розміщені дві виробничих будівлі, центральний офіс і складська територія для модульних котелень.

Виробництво блочно-модульних котелень фото №1 Виробництво блочно-модульних котелень №2

Для реалізації всіх проектів приміщення обладнані вбудованими підвісними кран-балками, для швидкого переміщення крупних комплектуючих, гільйотиною, трубозгиначами, токарними станками, зварювальними напівавтоматами.

Повний цикл виробництва забезпечує не тільки професійне обладнання, але і команда кваліфікованих спеціалістів – інженерів, токарів, слюсарів, зварювальників і різноробочих. Для виключення людського фактора при проведенні ручних операцій, підвищення якості і росту конкурентоздатності продукції ми автоматизували багато процесів виготовлення.

Розбиваючи виробництво на етапи, ми максимально точно контролюємо якість продукції на кожному з них.


Етап заготування

Виробництво блочно-модульних котелень фото №3 Виробництво блочно-модульних котелень фото №4

Етап заготування містить підготовку необхідного обладнання для котельні і комплектацію модулю додатковими матеріалами, відповідно до інженерного проекту. Згинальний, вальцювальний верстат, гільйотинні ножиці, напівавтоматичні зварювальні апарати використовуються для здійснення процесів розкрою, згинання і наступної обробки листового матеріалу для заготовки каркасу оболонки котельні. Використання принципу уніфікованого механізованого проведення основних операцій дозволяє досягнути рівня оперативності в процесі виробництва і високої якості кінцевого продукту.


Етап збірки тепломеханічної частини

Виробництво блочно-модульних котелень фото №5 Виробництво блочно-модульних котелень фото №6

Одним із найважливіших етапів виробництва є збірка тепломеханічної частини. При виготовленні модульних котелень ENERGY від Енергія Сервіс використовується унікальна в Україні технологія роздільного виробництва модулю (металевої оболонки), окремої збірки обладнання і послідуючої кінцевої збірки в єдиний виріб.

Основні елементи тепломеханічної частини котелень серії ENERGY:

  • котел чи кілька котлів;
  • насоси;
  • гідрострілки;
  • термометри;
  • манометри;
  • групи безпеки;
  • трьохходові клапани.

На етапі збірки тепломеханічної частини всі вищеперераховане обладнання формує модуль, який в подальшому стане основою експлуатаційних можливостей котельні.


Етап фарбування та ізоляції

Виробництво блочно-модульних котелень фото №7 Виробництво блочно-модульних котелень фото №8

Теплоізоляція котелень ENERGY здійснюється з використанням матеріалів високої якості, надійно ізолює обладнання і внутрішній простір котельні, а також виключає можливість появи шкідників всередині стін котельні. Нанесення антикорозійного захисту дозволяє убезпечити модуль від іржі та значно продовжити термін служби всієї котельні.

Широка палітра кліматостійких фарб і спосіб нанесення дозволять надати котельні привабливого зовнішнього вигляду і нанести будь-який логотип чи напис при бажанні замовника.


Етап КВПіА

Виробництво блочно-модульних котелень фото №9 Виробництво блочно-модульних котелень фото №10

Етап КВПіА проводять висококваліфіковані слюсарі. Саме вони вирішують будь-які задачі з автоматизації та електропостачання блочно-модульних котелень серії ENERGY. Завдяки значному досвіду і постійному вдосконаленні співробітників, замовник може бути впевненим у тому, що всі його побажання стосовно автоматизації котельні будуть враховані. На етапі шафного виробництва КВПіА відбувається установка, налагодження контрольно-вимірювальних приладів, налаштовуються режими управління роботою котла і обладнання, програмуються регулятори температури відповідно до показників зовнішнього середовища із врахуванням інших технологічних параметрів. Крім того, на цьому етапі виробництва відбувається вирішення питань пов’язаних з електромонтажними роботами на модульній котельні і монтажем електросилового обладнання.


Етап кінцевої збірки

Виробництво блочно-модульних котелень фото №11 Виробництво блочно-модульних котелень фото №12

На етапі кінцевої збірки котельня набуває фінального експлуатаційного вигляду і є повністю готовою до контрольної перевірки. Територія нашого цеху дозволяє одночасно збирати до 5 блочно-модульних котелень серії ENERGY різної потужності.


Етап контролю якості

Виробництво блочно-модульних котелень фото №13 Виробництво блочно-модульних котелень фото №14

Заключному етапу перевірки якості передує контрольна перевірка відповідно до висновку кожного із п’яти виробничих етапів. Тому, всі видимі неполадки усуваються ще до надходження котельні на етап контролю якості

Однак, щоб бути впевненими в якості продукції, ми створили заключний етап перевірки, який дозволяє нам додатково пересвідчитися в якості зварювальних з’єднань, механіко-збірних робіт, фарбування, роботи КВАіА і електричного обладнання.

 

Злагоджена робота між етапами в процесі виробництва дозволяє в кінцевому результаті отримати модульну котельню, повністю готову до монтажу і експлуатації на об’єкті. Для запуску необхідно тільки під’єднання до тепломережі приміщення та інструктаж обслуговуючого персоналу котельні.