fbpx
Комплексні рішення теплопостачання
Energy 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100

Перейти у розділ >
Energy 200

Блочно-модульна котельня ENERGY 200

Перейти у розділ >
Energy 300

Блочно-модульна котельня ENERGY 300

Перейти у розділ >

Мобільні котельні установки - готове інженерне рішення для організації подачі тепла та ГВП. Основна відмінність полягає в тому, що контейнер з обладнанням встановлюється на автомобільне шасі. При необхідності використання на іншому об'єкті проводиться демонтаж системи з подальшим підключенням її на новому місці. На розгортання потрібно мінімум часу.

Незамінні при віддаленості об'єктів від центрального теплопостачання, ліквідації надзвичайних ситуацій, для селищ вахтового типу. Переміщення здійснюється кріпленням через фаркоп до будь-якого автотранспортного засобу.  

Мобільні котельні – швидке рішення проблеми індивідуального опалення

Монтаж котельні потребує окремого приміщення, тому що робота деяких приладів завжди супроводжується шумом і вібраціями. Мова йде про насоси, розширювальні баки, запірно-регулюючу арматуру, системи водопідготовки та інше обладнання. І чим більша опалювана площа, тим потужніше обладнання і, відповідно, шум та вібрації від нього.

На підприємствах з потужностями, які швидко розвиваються, недоцільно будувати або відводити окреме приміщення під потреби котельні, тому що з часом її потужність потрібно буде збільшувати відповідно збільшувати і простір для опалювального обладнання.

Найбільш простим і швидким способом вирішити проблему опалення приміщення будь-якого призначення є установка мобільної котельні.

Принцип конструкції і використання транспортабельних котелень

Мобільна транспортабельна котельня є повноцінною опалювальною установкою на твердому паливі, зібраною в заводських умовах, обладнаною котлами, насосами, системами автоматичного управління, датчиками безпеки, вентиляцією та іншими необхідними пристроями. Все обладнання встановлюється в каркасному модулі з металевого профільного листа. Для введення в експлуатацію мобільну котельню необхідно лише транспортувати на відведене їй місце і підключити до індивідуальної тепломережі.

Кожна мобільна котельня виготовляється за індивідуальним замовленням, відповідно вимогам замовника і характеристиці приміщення. Перед транспортуванням на об’єкт все обладнання проходить ретельні перевірки і багаторівневі випробування.

Мобільні котельні на твердому паливі здобули високу популярність серед підприємств і установ комерційної і державної сфер діяльності:

 • школи, дитячі садочки, лікарні та інші державні установи;

 • заміські готелі, ресторани, бази відпочинку та розважальні комплекси;

 • підприємства по просушуванню деревини;

 • малі та великі виробничі підприємства;

 • офісні будівлі;

 • складські приміщення.

Твердопаливні транспортабельні котельні установки допомагають суттєво заощаджувати на енергоносіях, і є найбільш вигідною альтернативою газовому опаленню.

Особливості і переваги мобільних котельних

Завдяки індивідуальному підходу до виробництва модульних котельних, замовник отримує установку, яка повністю забезпечує приміщення теплом і гарячою водою. Іншими особливостями і перевагами мобільних котельних є:

 • економія часу при встановленні і запуску в експлуатацію (1 день);

 • можливість збільшувати потужність котельні в процесі роботи;

 • автономна робота з мінімальним втручанням обслуговуючого персоналу;

 • широкий вибір палива для котла (дерево, тріски, пелети, вугілля, рідке паливо та інше);

 • висока енергоефективність обладнання.

Автономна робота котелень на твердому паливі забезпечується набором обладнання автоматики з датчиками і контролерами, а також лініями автоматичної подачі дрібнофракційного палива (пелети, вугілля).

Уніфікованість блоків модульних котелень дозволяє збільшувати потужність навіть в процесі експлуатації, шляхом комбінування блоків різного призначення. Але головною особливістю мобільної котельні є те, що при необхідності будь-який з її блоків (включаючи центральний) можна з легкістю відключити від тепломережі приміщення і транспортувати на новий об’єкт.

 

 

 

Документи

 • Документы - Фото 1
 • Документы - Фото 2
 • Документы - Фото 3
 • Документы - Фото 4
 • Документы - Фото 5
 • Документы - Фото 6
 • Документы - Фото 7
  Швидкий прорахунок


  Заповніть дані форми: Ваше ім'я, телефон, що цікавить Вас продукт (напрямок) , і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деяких деталей для прорахунку вартості котельні. Також, по телефону Ви зможете задати інші питання, що цікавлять і отримати професійну консультацію!

   
  Быстрый просчет
  Вкажіть, будь ласка, Ваші контактні дані:
  Ваше имя
  Неверный ввод

  Телефон для обратной связи(*)
  Неверный ввод

  Выберите продукт(*)
  Неверный ввод