fbpx
Комплексні рішення теплопостачання
Energy 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100 – універсальна незалежна теплоенергетична установка, в основі якої твердопаливний котел потужністю від 0,1 до 1,0 МВт. Застосовується для забезпечення теплом і гарячою водою різноманітних адміністративних будівель, шкіл, дитячих садків, поліклінік, сушильних камер деревини та інших приміщень площею від 500 м2. Особливість котельних лінійки ENERGY 100 – використання одного котла, що значно здешевлює установку. Додаткове обладнання забезпечує високий рівень автоматизації і безпеки експлуатації.

Перейти у розділ >
Energy 200

Блочно-модульна котельня ENERGY 200

Котельні ENERGY 200 є швидким рішенням для впровадження системи опалення и ГВП на об’єктах комерційного, адміністративного і промислового масштабу. Модельний ряд ENERGY 200 складається з широкого асортименту модулів, комбінації з яких гарантовано досягають індивідуальних цілей кожного замовника.

Перейти у розділ >
Energy 300

Блочно-модульна котельня ENERGY 300

Комплектація інноваційної модифікації ENERGY 300 – три котельні модулі, які формують однооб’ємну котельну залу. Під час їхнього виробництва використовується типовий набір обладнання і уніфіковані стандарти. Нестандартне обладнання встановлюється в проектованому модулі, доповнюючи цілісну котельну залу.

Перейти у розділ >

Дахові котельні установки модульного типу - компактні системи повної заводської готовності, що встановлюються безпосередньо на даху опалювального об'єкта. Служать альтернативним рішенням при відсутності земельної ділянки для наземного розміщення станції, а також при створенні автономного теплопостачання в окремих багатоповерхових будівлях.

За рахунок зменшення протяжності теплових магістралей втрати енергії скорочуються до 30%. Обов'язкова умова - використання сертифікованого обладнання, що забезпечує достатній рівень пожежної безпеки.

Зручні і компактні дахові котельні

Дахові котельні установки – один з найпопулярніших варіантів реалізації індивідуального опалення для будівель будь-якого призначення. Працюючі на твердому паливі, такі котельні, окрім компактності, є ще і вигідною альтернативою дорожчаючому з кожним роком газовому опаленню.

Основні сфери застосування дахових котельних:

 • державний сектор (багатоповерхові школи, дитячі садочки, лікарні та інші державні установи);

 • багатоповерхові багатоквартирні будинки;

 • офісні будівлі в декілька поверхів;

 • заводи, виробничі приміщення;

 • комерційні структури (готелі, торгівельні центри, розважальні комплекси, тощо).

Такі котельні є повністю автономними і самодостатніми комплексами для забезпечення необхідної кількості тепла і гарячої води для приміщень будь-якої площі.

Відомо, що в теплотрасах кількість тепловтрат може досягати 30%. За рахунок розташування котельні безпосередньо на даху опалюваної будівлі скорочується довжина теплотрас, а разом з тим і тепловтрат. Тим самим збільшується ефективність роботи установки.

Особливості і переваги установки дахових котелень

Дахові котельні діляться на два види по типу реалізації – стаціонарні і блок-модульні. Компанія Енергія Сервіс виготовляє уніфіковані модульні котельні, які мають ряд переваг перед стаціонарними, і є ідеальним варіантом для установки на даху будівлі:

 • все необхідне котельне обладнання встановлено в утепленому каркасному контейнері;

 • немає необхідності будувати фундамент для установки;

 • уніфіковані блоки для з’єднання і збільшення потужності вже в процесі експлуатації;

 • простота установки і швидкість підключення;

 • сертифікація всіх моделей котельних Енергія Сервіс;

 • готовність всієї документації, відсутність необхідності проходити експертизи і отримувати дозволи.

Всі блочно-модульні котельні компанії Енергія Сервіс виготовляються в заводських умовах з ретельним контролем якості на всіх етапах збирання і перевіркою всіх вузлів обладнання. Проектування котельні відбувається з урахуванням всіх параметрів приміщення і вимог замовника. Виготовлена за індивідуальним замовленням дахова котельня, ціна на яку залежить від потужності котла та супроводжуючого обладнання, забезпечує приміщення необхідною кількістю тепла і гарячої води.

Автоматизація роботи дахових котельних на твердому паливі

Сучасний вибір опалювального обладнання і котлів дозволяє повністю автоматизувати котельні на твердому паливі. Для опалення можна підібрати будь-який вид палива: деревина, залишки деревообробної промисловості, паливні гранули – пелети, вугілля, торф і горючі сланці. Але тільки пелети і дрібнофракційне вугілля підходять для автоматизації паливоподачі. Бункери різного об’єму дозволяють завантажувати кількість палива на термін від 1 до 6 тижнів.

Котли тривалого згорання, прилади для автоматизації і віддаленого моніторингу, насосні групи, клапани та інше сучасне обладнання дозволяють знизити потребу в постійній присутності обслуговуючого персоналу. А системи звукового і світлового оповіщення аварії, пожежної безпеки роблять роботу контейнерної котельні безпечною.

Монтаж повністю готової контейнерної котельні на дах будівлі проводиться за допомогою крану. Підключення до тепломережі, запуск і інструктаж персоналу займає надкороткий термін – не більше одного робочого дня.

 

 

 

Документи

 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
  Швидкий прорахунок


  Заповніть форму: Ваше ім'я, телефон, який продукт цікавить Вас (напрямок), і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деяких деталей для прорахунку вартості котельні. Також, по телефону Ви зможете задати інші питання, що цікавлять і отримати професійну консультацію! 

   
  Швидкий прорахунок
  Вкажіть будь ласка, Ваші контактні данні: