fbpx
Комплексні рішення теплопостачання
Energy 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100

Перейти у розділ >
Energy 200

Блочно-модульна котельня ENERGY 200

Перейти у розділ >
Energy 300

Блочно-модульна котельня ENERGY 300

Перейти у розділ >

Дахові котельні установки модульного типу - компактні системи повної заводської готовності, що встановлюються безпосередньо на даху опалювального об'єкта. Служать альтернативним рішенням при відсутності земельної ділянки для наземного розміщення станції, а також при створенні автономного теплопостачання в окремих багатоповерхових будівлях.

За рахунок зменшення протяжності теплових магістралей втрати енергії скорочуються до 30%. Обов'язкова умова - використання сертифікованого обладнання, що забезпечує достатній рівень пожежної безпеки.

Зручні і компактні дахові котельні

Дахові котельні установки – один з найпопулярніших варіантів реалізації індивідуального опалення для будівель будь-якого призначення. Працюючі на твердому паливі, такі котельні, окрім компактності, є ще і вигідною альтернативою дорожчаючому з кожним роком газовому опаленню.

Основні сфери застосування дахових котельних:

 • державний сектор (багатоповерхові школи, дитячі садочки, лікарні та інші державні установи);

 • багатоповерхові багатоквартирні будинки;

 • офісні будівлі в декілька поверхів;

 • заводи, виробничі приміщення;

 • комерційні структури (готелі, торгівельні центри, розважальні комплекси, тощо).

Такі котельні є повністю автономними і самодостатніми комплексами для забезпечення необхідної кількості тепла і гарячої води для приміщень будь-якої площі.

Відомо, що в теплотрасах кількість тепловтрат може досягати 30%. За рахунок розташування котельні безпосередньо на даху опалюваної будівлі скорочується довжина теплотрас, а разом з тим і тепловтрат. Тим самим збільшується ефективність роботи установки.

Особливості і переваги установки дахових котелень

Дахові котельні діляться на два види по типу реалізації – стаціонарні і блок-модульні. Компанія Енергія Сервіс виготовляє уніфіковані модульні котельні, які мають ряд переваг перед стаціонарними, і є ідеальним варіантом для установки на даху будівлі:

 • все необхідне котельне обладнання встановлено в утепленому каркасному контейнері;

 • немає необхідності будувати фундамент для установки;

 • уніфіковані блоки для з’єднання і збільшення потужності вже в процесі експлуатації;

 • простота установки і швидкість підключення;

 • сертифікація всіх моделей котельних Енергія Сервіс;

 • готовність всієї документації, відсутність необхідності проходити експертизи і отримувати дозволи.

Всі блочно-модульні котельні компанії Енергія Сервіс виготовляються в заводських умовах з ретельним контролем якості на всіх етапах збирання і перевіркою всіх вузлів обладнання. Проектування котельні відбувається з урахуванням всіх параметрів приміщення і вимог замовника. Виготовлена за індивідуальним замовленням дахова котельня, ціна на яку залежить від потужності котла та супроводжуючого обладнання, забезпечує приміщення необхідною кількістю тепла і гарячої води.

Автоматизація роботи дахових котельних на твердому паливі

Сучасний вибір опалювального обладнання і котлів дозволяє повністю автоматизувати котельні на твердому паливі. Для опалення можна підібрати будь-який вид палива: деревина, залишки деревообробної промисловості, паливні гранули – пелети, вугілля, торф і горючі сланці. Але тільки пелети і дрібнофракційне вугілля підходять для автоматизації паливоподачі. Бункери різного об’єму дозволяють завантажувати кількість палива на термін від 1 до 6 тижнів.

Котли тривалого згорання, прилади для автоматизації і віддаленого моніторингу, насосні групи, клапани та інше сучасне обладнання дозволяють знизити потребу в постійній присутності обслуговуючого персоналу. А системи звукового і світлового оповіщення аварії, пожежної безпеки роблять роботу контейнерної котельні безпечною.

Монтаж повністю готової контейнерної котельні на дах будівлі проводиться за допомогою крану. Підключення до тепломережі, запуск і інструктаж персоналу займає надкороткий термін – не більше одного робочого дня.

 

 

 

Документи

 • Документы - Фото 1
 • Документы - Фото 2
 • Документы - Фото 3
 • Документы - Фото 4
 • Документы - Фото 5
 • Документы - Фото 6
 • Документы - Фото 7
  Швидкий прорахунок


  Заповніть дані форми: Ваше ім'я, телефон, що цікавить Вас продукт (напрямок) , і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деяких деталей для прорахунку вартості котельні. Також, по телефону Ви зможете задати інші питання, що цікавлять і отримати професійну консультацію!

   
  Быстрый просчет
  Вкажіть, будь ласка, Ваші контактні дані:
  Ваше имя
  Неверный ввод

  Телефон для обратной связи(*)
  Неверный ввод

  Выберите продукт(*)
  Неверный ввод