Котли, працюючі на біопаливі – майбутнє альтернативної енергетики

Кількість корисних копалин з кожним роком зменшується і стрімко зростаючі тарифи на газ активно стимулюють пошук доступних джерел теплової енергії. Одним з рішень стає використання біомаси для індивідуальних систем опалення і гарячого водопостачання.

Котли на біопаливі складають серйозну конкуренцію газовим. Вони високоавтоматизовані, забезпечують якісне горіння, високий ККД і тривалий термін експлуатації. Тому їх популярність стрімко зростає як в побутовому, так і в комерційному, державному та промисловому секторах. Період окупності при переході з газу на біомасу складає менше ніж 2 опалювальні сезони. Біопаливо можна розділити на декілька видів:

  • тверде (солома, лушпиння, шкаралупа, відходи деревини);

  • рідке (біо-дизель);

  • газоподібне (метан, водень, який з’являється внаслідок бродіння біомаси).

Найбільш популярні види палива, які використовуються в котлах на біомасі – це солома, лушпиння, лузга та деревні відходи. Ці види палива найзручніші в експлуатації.

Особливості використання біопалива в системах опалення і гарячого водопостачання

Біопаливо стало чудовою альтернативою не лише для тих, хто хоче зекономити, але і для тих, хто звертає увагу на екологічність життєдіяльності. Традиційні види палива при згоранні виділяють великі об’єми СО2 в атмосферу і забруднюють навколишнє середовище.

Котел на біомасі має ряд переваг – він дає можливість ефективно використовувати сировину, яку раніше вважали сміттям і відходами сільськогосподарської промисловості. Виготовлені з них паливні гранули чи брикети утворюють менше попелу (порівняно з вугіллям та іншими видами твердого палива) і менше шкідливих викидів. Перелік інших корисних особливостей котлів на біопаливі:

  • велика камера згорання;

  • модулюючі пальники;

  • високий ККД;

  • автоматичні режими роботи;

  • робота з системами автоматичної паливоподачі.

Обладнані бункерами і системами автоматичної подачі, котли на біомасі можуть тривалий термін працювати (до 6 тижнів) в автоматичному режимі з мінімальним втручанням обслуговуючого персоналу. Моделі різної потужності призначені для обслуговування систем опалення і гарячого водопостачання об’єктів будь-якого призначення.

Де купити сертифікований котел на біомасі вигідно?

Компанія Енергія Сервіс займається продажем, установкою, підключенням і створенням модульних котельних на основі котлів на біопаливі. Широкий асортимент моделей, представлених на сайті, дозволяє підібрати обладнання для будь-яких цілей і площ експлуатації. Телефонуйте (044)5363677, щоб отримати детальну консультацію від професіонала.