fbpx
Комплексні рішення теплопостачання
Energy 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100 – універсальна незалежна теплоенергетична установка, в основі якої твердопаливний котел потужністю від 0,1 до 1,0 МВт. Застосовується для забезпечення теплом і гарячою водою різноманітних адміністративних будівель, шкіл, дитячих садків, поліклінік, сушильних камер деревини та інших приміщень площею від 500 м2. Особливість котельних лінійки ENERGY 100 – використання одного котла, що значно здешевлює установку. Додаткове обладнання забезпечує високий рівень автоматизації і безпеки експлуатації.

Перейти у розділ >
Energy 200

Блочно-модульна котельня ENERGY 200

Котельні ENERGY 200 є швидким рішенням для впровадження системи опалення и ГВП на об’єктах комерційного, адміністративного і промислового масштабу. Модельний ряд ENERGY 200 складається з широкого асортименту модулів, комбінації з яких гарантовано досягають індивідуальних цілей кожного замовника.

Перейти у розділ >
Energy 300

Блочно-модульна котельня ENERGY 300

Комплектація інноваційної модифікації ENERGY 300 – три котельні модулі, які формують однооб’ємну котельну залу. Під час їхнього виробництва використовується типовий набір обладнання і уніфіковані стандарти. Нестандартне обладнання встановлюється в проектованому модулі, доповнюючи цілісну котельну залу.

Перейти у розділ >

Контейнерні котельні установки на твердому паливі - збірні конструкції, укладені в контейнер рефрижераторного типу. Виконують ті ж функції, що і стаціонарні - забезпечують подачу тепла і гарячої води. При монтажі не вимагають великої земельної ділянки.

Основна перевага - повна автономія, що робить їх незамінними в умовах відсутності газових магістралей і при бажанні домогтися зниження витрат на опалення і гарячу воду. Виріб повної заводської готовності доставляється до місця локації, де здійснюється підключення до тепломереж і ГВП, проводяться пуско-налагоджувальні роботи, інструктаж обслуговуючого персоналу. 

Контейнерні котельні установки

Для швидкого і компактного вирішення проблеми індивідуального опалення будівель будь-якого призначення застосовуються транспортабельні контейнерні котельні. Завдяки широкому вибору потужностей, режимів роботи (постійний і резервний, опалення і ГВП) і функцій їх використовують для здешевлення обігріву різноманітних типів приміщень:

 • приватні будинки і заміські котеджі;

 • державні (школи, дитячі садочки, медичні та інші державні установи);

 • комерційні (готелі, ресторани, розважальні комплекси, офісні приміщення);

 • виробничі приміщення;

 • склади;

 • сушильні камери деревини.

Контейнерні установки на твердому паливі забезпечують необхідний рівень тепла і кількість гарячої води, тому що конструюються індивідуально під потреби будівлі.

Виробництво і сертифікація контейнерних котельних Енергія Сервіс

Виробництво твердопаливних контейнерних котельних «Енергія Сервіс» відбувається в заводських умовах з ретельним контролем всіх вузлів та етапів збирання. На етапі проектування інженери проводять теплотехнічний розрахунок, підбір необхідного обладнання і кінцевої потужності котельні. Кожна уніфікована модель має необхідні сертифікати ДСТУ, дозволи від Котлонагляду, підтвердження СЕС і пожежної інспекції, а також технічний паспорт. Тому немає необхідності проходити експертизи і погодження. Вся документація замінюється на паспорт котельні, інструкцію по експлуатації, креслення з прив’язками і схемою установки димових труб.

Основні переваги модульних контейнерних систем

Автономна контейнерна котельня складається з уніфікованих модулів. Це дозволяє збільшувати продуктивність котельні вже після запуску в експлуатацію, шляхом під’єднання модулів з необхідним обладнанням необхідної потужності.

Модульні котельні системи Енергія Сервіс на твердому паливі є вигідною альтернативою газовому опаленню, і мають ряд якісних переваг:

 • немає необхідності відводити окреме приміщення або зводити фундамент під котельню;

 • можливість вибору палива (деревина, відходи деревообробної промисловості, вугілля, пелети, сланці або торф);

 • мінімальне втручання обслуговуючого персоналу;

 • автоматизована робота завдяки контролерам і регуляторам;

 • економне використання палива за рахунок високого КПД;

 • надшвидке введення в експлуатацію.

При виборі пелет в якості основної паливної сировини, замовник має можливість повністю автоматизувати процес завантаження палива в топку за допомогою ліній автоматичної паливоподачі.

В виробництві модульних котельних Енергія Сервіс використовується краще обладнання українських та закордонних виробників: Altep, Emtas, DAB, BWT, Dunfoss, Siemens, Valtec, Vents та інші.

 

 

Документи

 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
  Швидкий прорахунок


  Заповніть форму: Ваше ім'я, телефон, який продукт цікавить Вас (напрямок), і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деяких деталей для прорахунку вартості котельні. Також, по телефону Ви зможете задати інші питання, що цікавлять і отримати професійну консультацію! 

   
  Швидкий прорахунок
  Вкажіть будь ласка, Ваші контактні данні: