Історія компанії «Енергія Сервіс»

Історія компанії Енергія Сервіс розпочалася 11 лютого 1997 року з ремонту й продажу парових і водонагрівальних котлів високого тиску.

Власні виробничі потужності в місті Біла Церква Київської області були відкриті на початку 2000 року. Перша модель модульної котельні на дровах була виготовлена в 2011 році.

В 2016 році був створений удосконалений уніфікований серійний ряд блочно-модульних котелень ENERGY на різних видах твердого палива.

У процесі розвитку компанії виникла необхідність у створенні власних монтажних, налагоджувальних і сервісних служб. За роки роботи ми виконали понад 100 проектів по котельній установці парового й водонагрівального типу в усіх регіонах України. В містах і невеликих населених пунктах виробничі підприємства, великі логістичні комплекси, державні й житлові приміщення забезпечуються теплом від змонтованих нами котелень.

Ми несемо відповідальність за кліматичний контроль в приміщеннях ТОВ Яблуневий Дар, ПАО Завод Ленінська Кузня, UNIT factory, ТОВ Чорнобай-тепло та інших серйозних і вимогливих замовників з різних виробничих і муніципальних сфер.