fbpx
Комплексні рішення теплопостачання
Energy 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100

Перейти у розділ >
Energy 200

Блочно-модульна котельня ENERGY 200

Перейти у розділ >
Energy 300

Блочно-модульна котельня ENERGY 300

Перейти у розділ >

Індивідуальні блочно-модульні котельні: для тих, хто вміє рахувати гроші

Застарілий підхід до забезпечення теплом поступово замінюється новими інженерними рішеннями. Одне з них - індивідуальні модульні котельні. Причому найчастіше перевагу надають не газовим, а твердопаливним конструкціям. У цьому міститься глибокий сенс, вміння власника працювати на перспективу і раціонально розпоряджатися коштами.

Потреба в автономному опаленні виникає при необхідності подачі тепла у новозбудований об'єкт або при бажанні відмовитися від централізованої системи. Незалежно від причини власник, якому належить індивідуальна котельня, одержує можливість отримати з її експлуатації максимум вигоди.

Самостійно впоратися з завданням вибору, а тим більше виготовлення і запуску системи складно. Тільки фахівці з багатим досвідом здатні розробити оптимальний варіант, виконати необхідні розрахунки по прив'язці конструкції до конкретного об'єкта.

Індивідуальні котельні установки: економічні, компактні, практичні

Опалення та гаряча вода - найбільш затребувані послуги. На виробництві до них додається технічний пар. Приймаючи рішення на користь придбання індивідуальної котельної установки, вдається надалі використовувати її кращі сторони. Цьому сприяють:

 • правильний вибір палива (дрова, пелети, вугілля, торф), що дозволяє знизити собівартість теплової енергії;
 • точний розрахунок потужності з урахуванням загальної площі обігріву, витрати пари і гарячої води;
 • повна автоматизація, що виключає постійну присутність обслуговуючого персоналу;
 • монтаж в зручному для замовника місці в безпосередній близькості до опалювального об'єкту, що скорочує тепловтрати;
 • компактність блокової станції, яка не потребує окремого приміщення.

Економія стає помітною в перший же опалювальний сезон, дату початку і завершення якого визначають на власний розсуд. Створення комфортних умов шляхом підтримки оптимальної температури сприяє підвищенню продуктивності праці, зменшенню простудних захворювань в колективі і відповідному скороченню оплати лікарняних листів.

Де купити індивідуальну модульну котельню

За роки звернення в компанію Енергія Сервіс замовники неодноразово переконалися: їм пропонується якісне обладнання та бездоганне обслуговування. Індивідуальна котельня, зібрана кваліфікованими майстрами, відповідає всім заявленим вимогам.

При компонуванні установок використовується надійна зарубіжна і вітчизняна водогрійна техніка з високим ККД і тривалим терміном служби. Широкий діапазон потужності обладнання (від 40-50 кВт до 1 МВт) дозволяє створювати модулі, що працюють з повною віддачею.

Отримати детальну інформацію можна в приватній бесіді з консультантами. Наберіть будь-який телефонний номер, викладіть особливості вашої ситуації, і співробітники запропонують кілька варіантів. Доставка і монтаж систем здійснюється по всій території України в найкоротші терміни.

 

 

Документи

 • Документы - Фото 1
 • Документы - Фото 2
 • Документы - Фото 3
 • Документы - Фото 4
 • Документы - Фото 5
 • Документы - Фото 6
 • Документы - Фото 7
  Швидкий прорахунок


  Заповніть дані форми: Ваше ім'я, телефон, що цікавить Вас продукт (напрямок) , і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деяких деталей для прорахунку вартості котельні. Також, по телефону Ви зможете задати інші питання, що цікавлять і отримати професійну консультацію!

   
  Быстрый просчет
  Вкажіть, будь ласка, Ваші контактні дані:
  Ваше имя
  Неверный ввод

  Телефон для обратной связи(*)
  Неверный ввод

  Выберите продукт(*)
  Неверный ввод