Компанія

Історія компанії Енергії Сервіс почалась 11 лютого 1997 року з ремонту і продажу парових і водогрійних котлів високого тиску. Власні виробничі потужності в місті Біла Церква в Київській області були відкриті на початку 2000 року. Перша модель модульної котельні на дровах була виготовлена в 2011 році.

В 2016 році був створений удосконалений уніфікований серійний ряд блочно-модульних котельних ENERGY на різних видах твердого палива.

keylightlogistik 1600 (3)

Асортимент твердопаливних модульних котельних Енергія Сервіс задовольняє будь-які потреби в тепловій енергії і гарячій воді. Базовий серійний ряд ENERGY забезпечує потужність від 100 кВт до 10 МВт.

Компанія в своєму розпорядженні має власні виробничі потужності, команду професійних інженерів, монтажників і пуско-налагоджувальників і забезпечує повний цикл виробництва від постановки задачі від замовника до введення в експлуатацію.

Досвід і знання спеціалістів Енергія Сервіс дозволяють виготовляти надійний продукт, який точно виконує поставлені задачі і потребує мінімум уваги при експлуатації.

keylightlogistik 1600 (4)

За роки роботи ми виконали більше 210 проектів по встановленню котельних парового і водогрійного типу у всіх регіонах України. В міста і дрібних населених пунктах виробничі потужності, великі логістичні комплекси, державні і житлові приміщення забезпечуються теплом від змонтованих нами котельних.
Співробітництво з Енергія Сервіс передбачає мінімальну потребу в присутності замовника. А готовий продукт повністю відповідає всім заданим вимогам. Нарівні з базовими моделями котельних, ми пропонуємо індивідуальні рішення для клієнтів та їх об’єктів по всій території України.

Ми несемо відповідальність за кліматичний комфорт в приміщеннях комерційного, виробничого, побутового і адміністративного призначення.

office2

Прорахунок котельні

Швидкий старт

Швидкий старт!

Форма прорахунку вартості котельні

Заповнити

Документи

  • lic1
  • lic1
  • lic1
  • lic1