fbpx
Комплексні рішення теплопостачання
Energy 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100 – універсальна незалежна теплоенергетична установка, в основі якої твердопаливний котел потужністю від 0,1 до 1,0 МВт. Застосовується для забезпечення теплом і гарячою водою різноманітних адміністративних будівель, шкіл, дитячих садків, поліклінік, сушильних камер деревини та інших приміщень площею від 500 м2. Особливість котельних лінійки ENERGY 100 – використання одного котла, що значно здешевлює установку. Додаткове обладнання забезпечує високий рівень автоматизації і безпеки експлуатації.

Перейти у розділ >
Energy 200

Блочно-модульна котельня ENERGY 200

Котельні ENERGY 200 є швидким рішенням для впровадження системи опалення и ГВП на об’єктах комерційного, адміністративного і промислового масштабу. Модельний ряд ENERGY 200 складається з широкого асортименту модулів, комбінації з яких гарантовано досягають індивідуальних цілей кожного замовника.

Перейти у розділ >
Energy 300

Блочно-модульна котельня ENERGY 300

Комплектація інноваційної модифікації ENERGY 300 – три котельні модулі, які формують однооб’ємну котельну залу. Під час їхнього виробництва використовується типовий набір обладнання і уніфіковані стандарти. Нестандартне обладнання встановлюється в проектованому модулі, доповнюючи цілісну котельну залу.

Перейти у розділ >

Блочно-модульні котельні на вугіллі: недорогі автономні комплекси

Для України чорне золото - традиційний і поширений вид палива, що здавна використовувався для опалення осель. Тому в тих районах, де йому немає альтернативи, модульні котельні на вугіллі - найоптимальніший варіант.

З точки зору економічності системи найбільш ефективні, коли встановлюються в безпосередній близькості до місця видобутку. Низька собівартість енергоносія сприятливо позначається на термінах окупності. Вклавши кошти, власник може розраховувати не тільки на недороге опалення і гарячу воду, а й на повну незалежність від центрального теплопостачання.

Сама по собі установка не дешева. Її можна використовувати як заставу при оформленні великого банківського кредиту, наприклад, на розвиток бізнесу. Якщо необхідність в подальшому використанні відпаде, на неї завжди знайдеться покупець. Котельня на вугіллі в блоковому вигляді легко демонтується і перевозиться, і доставити її новому господареві не складе труднощів.

Модульні котельні на вугіллі: можливості та переваги

Вугільна котельня використовується як водогрійна і для отримання пару. Завдяки цьому компактна установка підходить для обігріву та ГВП житлових будинків, а також вирішує проблеми промислових підприємств.

Потужність системи варіюється в залежності від кількості вхідних в неї твердопаливних котлів, починаючись з 50 кВт і досягаючи 1 МВт і більше. Для досягнення потрібної продуктивності встановлюють кілька водогрійних агрегатів.

На користь вибору котельні на вугіллі служать наступні аргументи:

 • високий коефіцієнт корисної дії - 84%;
 • помірний рівень пожежо- та вибухонебезпечності;
 • низька вартість палива;
 • повна автономність;
 • мінімальна кількість обслуговуючого персоналу;
 • простота конструкції і невисокі витрати на ремонт;
 • надійна робота при сильних морозах.

Ще один плюс - компактність. Вугільна котельня займає мало місця. Для неї не потрібен потужний фундамент. Однак розташування на даху не застосовується через неможливість подачі палива на висоту.

Недоліки котельних на вугіллі

Система автоматизована частково, тому необхідно здійснювати постійний контроль над процесом горіння. Слід також враховувати, що установка:

 • забруднює навколишнє середовище продуктами згорання;
 • топки вимагають регулярного догляду;
 • необхідна утилізація шлаків, які утворюються.

Запаси палива передбачаються з розрахунку на 7-14 днів безперервної роботи. Складування організовують на спеціально обладнаному для цієї мети майданчику.

Якість вугілля не завжди гарна. У ньому можуть міститися різні домішки. Для очищення застосовуються металовиловлювачі, а для отримання певної фракції - дробарки.

Де купити блочно-модульну котельню на вугіллі

Замовити вугільні котельні різної потужності і комплектації можна в компанії Енергія Сервіс. При їх виготовленні використовується обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва з тривалим терміном експлуатації. Збірка і випробування проходять на власних виробничих площах із залученням кваліфікованих фахівців.

Доставка здійснюється в будь-які регіони України. Монтажні роботи займають всього 1-2 дні. Для працівників, які обслуговують установку, проводиться ознайомлювальний інструктаж.

На всі питання, що стосуються придбання, розрахунку потужності, орієнтовної вартості, дадуть відповідь по телефону досвідчені консультанти. Також їх можна задати через інтернет, відправивши повідомлення на електронну пошту. Її адреса і контактні номери (мобільні та стаціонарні) наведені на сайті.

 

 

Документи

 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
  Швидкий прорахунок


  Заповніть форму: Ваше ім'я, телефон, який продукт цікавить Вас (напрямок), і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деяких деталей для прорахунку вартості котельні. Також, по телефону Ви зможете задати інші питання, що цікавлять і отримати професійну консультацію! 

   
  Швидкий прорахунок
  Вкажіть будь ласка, Ваші контактні данні: