fbpx
Комплексні рішення теплопостачання
Energy 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100 – універсальна незалежна теплоенергетична установка, в основі якої твердопаливний котел потужністю від 0,1 до 1,0 МВт. Застосовується для забезпечення теплом і гарячою водою різноманітних адміністративних будівель, шкіл, дитячих садків, поліклінік, сушильних камер деревини та інших приміщень площею від 500 м2. Особливість котельних лінійки ENERGY 100 – використання одного котла, що значно здешевлює установку. Додаткове обладнання забезпечує високий рівень автоматизації і безпеки експлуатації.

Перейти у розділ >
Energy 200

Блочно-модульна котельня ENERGY 200

Котельні ENERGY 200 є швидким рішенням для впровадження системи опалення и ГВП на об’єктах комерційного, адміністративного і промислового масштабу. Модельний ряд ENERGY 200 складається з широкого асортименту модулів, комбінації з яких гарантовано досягають індивідуальних цілей кожного замовника.

Перейти у розділ >
Energy 300

Блочно-модульна котельня ENERGY 300

Комплектація інноваційної модифікації ENERGY 300 – три котельні модулі, які формують однооб’ємну котельну залу. Під час їхнього виробництва використовується типовий набір обладнання і уніфіковані стандарти. Нестандартне обладнання встановлюється в проектованому модулі, доповнюючи цілісну котельну залу.

Перейти у розділ >

Блочно-модульні котельні на торфі: дешево й перспективно

Скорочення світових запасів основних видів палива - газу і вугілля - позначається на зростанні тарифів на опалення. За прогнозами цих природних багатств вистачить не більше, ніж на 100 років. Проблему заміни вчені вирішують давно. Так в поле зору потрапив торф, поклади якого становлять 250-500 млрд. тонн з щорічним приростом на 60 млн.

Торф'яна енергетика активно розвивається в тих країнах, де викопного торфу особливо багато. До них відноситься Канада, скандинавські держави, Росія, Прибалтика. Інвестиції в перспективну галузь виправдовують себе. При порівнянні вартості 1 Гкал дешевше торфу тільки газ.

Котельні на торфі вигідно розташовувати в місцях видобутку, яка ведеться відкритим способом, що впливає на зниження собівартості. Практичне застосування доводить: у цього типу палива багатообіцяюча перспектива. І чим раніше людство перейде на нього, тим більшою вигоді виявиться.

Модульна котельня на торфі: ідеально працююча система

Твердопаливні котли мають високий ККД, а саме вони є стрижнем котелень на торфі. Крім них в модуль входить транспортер для подачі палива, дозуючий пристрій і приймач для відходів горіння. Всіма процесами управляє автоматика.

Установка здатна нагріти теплоносій до 95-115 градусів, тому її можливості обмежуються опаленням виробничих і технологічних приміщень, житловими будинками, об'єктами соціально-побутового призначення.

Бажану потужність отримують каскадним підключенням декількох котлів, збільшуючи її з 40-50 кВт до декількох мегават. Переваг створеної таким шляхом модульної котельні на торфі безліч. До них відносяться:

 • гарна продуктивність;
 • автоматизація всіх процесів, включаючи подачу палива на транспортерну стрічку;
 • наявність системи захисту - в нештатних ситуаціях відбувається вимикання і зупинка обладнання;
 • екологічність - вміст сірки в газах, що виділяються при горінні, мізерно малий;
 • повне згорання - зола майже не утворюється;
 • здатність працювати на сировині з підвищеною вологістю - 55-65%.

Переваг так багато, що на їхньому тлі заяви екологів про настання парникового ефекту через зникнення основного джерела торфу - боліт - не виглядають занадто небезпечними. З урахуванням швидкого відновлювання і невеликим споживанням трапитися це може зовсім нескоро.

Де купити котельню на торфі

Енергія Сервіс - компанія з більш ніж 20-річним досвідом роботи по збірці блокових твердопаливних конструкцій, що працюють на торфі. На власних виробничих потужностях ми здійснюємо компоновку систем з подальшою доставкою клієнту в будь-яку точку України. Монтаж і ПНР проводяться протягом 1-2 днів, після чого станція готова до експлуатації.

Якщо вас зацікавили наші пропозиції, з'явилися питання, з’єднайтеся з консультантами, набравши будь-який із зазначених телефонних номерів. Можливо як типове, так і індивідуальне виконання з урахуванням побажань замовника.

 

 

Документи

 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
  Швидкий прорахунок


  Заповніть форму: Ваше ім'я, телефон, який продукт цікавить Вас (напрямок), і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деяких деталей для прорахунку вартості котельні. Також, по телефону Ви зможете задати інші питання, що цікавлять і отримати професійну консультацію! 

   
  Швидкий прорахунок
  Вкажіть будь ласка, Ваші контактні данні: