fbpx
Комплексні рішення теплопостачання
Energy 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100 – універсальна незалежна теплоенергетична установка, в основі якої твердопаливний котел потужністю від 0,1 до 1,0 МВт. Застосовується для забезпечення теплом і гарячою водою різноманітних адміністративних будівель, шкіл, дитячих садків, поліклінік, сушильних камер деревини та інших приміщень площею від 500 м2. Особливість котельних лінійки ENERGY 100 – використання одного котла, що значно здешевлює установку. Додаткове обладнання забезпечує високий рівень автоматизації і безпеки експлуатації.

Перейти у розділ >
Energy 200

Блочно-модульна котельня ENERGY 200

Котельні ENERGY 200 є швидким рішенням для впровадження системи опалення и ГВП на об’єктах комерційного, адміністративного і промислового масштабу. Модельний ряд ENERGY 200 складається з широкого асортименту модулів, комбінації з яких гарантовано досягають індивідуальних цілей кожного замовника.

Перейти у розділ >
Energy 300

Блочно-модульна котельня ENERGY 300

Комплектація інноваційної модифікації ENERGY 300 – три котельні модулі, які формують однооб’ємну котельну залу. Під час їхнього виробництва використовується типовий набір обладнання і уніфіковані стандарти. Нестандартне обладнання встановлюється в проектованому модулі, доповнюючи цілісну котельну залу.

Перейти у розділ >

Блочно-модульні котельні на трісках: опалення за мінімальною вартістю

Утилізація деревних відходів - гостра проблема для підприємств деревообробки та меблевого виробництва. При діловому підході вона вирішується з подвійною вигодою. Встановлюючи блочно-модульні котельні на трісках, позбавляються від непридатних залишків і забезпечують подачу опалення і гарячої води. Причому чим ближче до місця переробки розташовується установка, тим дешевше обходиться отримане тепло.

В Євросоюзі до цієї технології відносяться особливо серйозно. Зокрема, в скандинавських країнах власникам модулів виплачується субсидія. Таким чином вдається позбутися від величезної кількості утильсировини, перетворивши її в практично безкоштовне паливо.

З появою модульних котелень на трісках можливість раціонального використання біопалива набуває в Україні все більшої популярності. Споживачів приваблює швидка окупність витрат і мізерна собівартість теплової енергії.

Область застосування та переваги модульних котелень на трісках

Опалення та гаряча вода - дві важливі складові комфортної життєдіяльності людини. Для її забезпечення якнайкраще підходить котельня на трісках.

Основний компонент системи - твердопаливний котел. Широкий діапазон потужності обладнання (від 40 кВт до декількох сотень) дозволяє опалювати приватні і багатоквартирні будинки, селища, об'єкти культури та соціального призначення, складські та виробничі приміщення площею до 50 тис. кв. метрів. Якщо одного агрегату недостатньо, в ланцюжок з'єднують кілька.

Блокові комплекси мають ряд переваг:

 • високий ККД в 92%;
 • мінімальна кількість обслуговуючого персоналу за рахунок автоматизації процесів;
 • оснащення системою самоочищення;
 • повне згоряння палива і відсутність шкідливих викидів в атмосферу;
 • застосування утвореної золи як добрива;
 • обслуговування не частіше ніж один раз на 1-2 місяці;
 • розпал, налаштування, вимикання можливо здійснити з будь-якого мобільного пристрою.

Котельня на трісках не ідеальна, у неї є недоліки. При використанні палива з вологістю вище 20% неможливе піролізне горіння. Ефективність роботи знижується, а витрата палива зростає. Для підсушування в котлах встановлюють рухливі похилі колосники. Пересуваючись по них, біомаса втрачає вологу, що значно покращує згорання.

Де купити модульну котельню на трісках 

Вирішальний фактор при виборі установки - якість. Компанія Енергія Сервіс пропонує обладнання від перевірених зарубіжних виробників (більш дороге) і вітчизняних (економ-варіант). Системи виготовляються на власних виробничих площах, після чого там же проходять випробування. На всіх етапах здійснюється жорсткий контроль якості, що забезпечує тривалу і безвідмовну роботу.

З питань придбання, доставки, монтажу, а також за консультаціями звертайтеся за контактними телефонами. Всю цікаву вам інформацію можна отримати, якщо надіслати повідомлення на електронну пошту.

 

 

Документи

 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
  Швидкий прорахунок


  Заповніть форму: Ваше ім'я, телефон, який продукт цікавить Вас (напрямок), і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деяких деталей для прорахунку вартості котельні. Також, по телефону Ви зможете задати інші питання, що цікавлять і отримати професійну консультацію! 

   
  Швидкий прорахунок
  Вкажіть будь ласка, Ваші контактні данні: