Блочно-модульні котельні на трісках

Блочно-модульні котельні на трісках: опалення за мінімальною вартістю

Утилізація деревних відходів - гостра проблема для підприємств деревообробки та меблевого виробництва. При діловому підході вона вирішується з подвійною вигодою. Встановлюючи блочно-модульні котельні на трісках, позбавляються від непридатних залишків і забезпечують подачу опалення і гарячої води. Причому чим ближче до місця переробки розташовується установка, тим дешевше обходиться отримане тепло.

В Євросоюзі до цієї технології відносяться особливо серйозно. Зокрема, в скандинавських країнах власникам модулів виплачується субсидія. Таким чином вдається позбутися від величезної кількості утильсировини, перетворивши її в практично безкоштовне паливо.

З появою модульних котелень на трісках можливість раціонального використання біопалива набуває в Україні все більшої популярності. Споживачів приваблює швидка окупність витрат і мізерна собівартість теплової енергії.

Область застосування та переваги модульних котелень на трісках

Опалення та гаряча вода - дві важливі складові комфортної життєдіяльності людини. Для її забезпечення якнайкраще підходить котельня на трісках.

Основний компонент системи - твердопаливний котел. Широкий діапазон потужності обладнання (від 40 кВт до декількох сотень) дозволяє опалювати приватні і багатоквартирні будинки, селища, об'єкти культури та соціального призначення, складські та виробничі приміщення площею до 50 тис. кв. метрів. Якщо одного агрегату недостатньо, в ланцюжок з'єднують кілька.

Блокові комплекси мають ряд переваг:

  • високий ККД в 92%;
  • мінімальна кількість обслуговуючого персоналу за рахунок автоматизації процесів;
  • оснащення системою самоочищення;
  • повне згоряння палива і відсутність шкідливих викидів в атмосферу;
  • застосування утвореної золи як добрива;
  • обслуговування не частіше ніж один раз на 1-2 місяці;
  • розпал, налаштування, вимикання можливо здійснити з будь-якого мобільного пристрою.

Котельня на трісках не ідеальна, у неї є недоліки. При використанні палива з вологістю вище 20% неможливе піролізне горіння. Ефективність роботи знижується, а витрата палива зростає. Для підсушування в котлах встановлюють рухливі похилі колосники. Пересуваючись по них, біомаса втрачає вологу, що значно покращує згорання.

Де купити модульну котельню на трісках 

Вирішальний фактор при виборі установки - якість. Компанія Енергія Сервіс пропонує обладнання від перевірених зарубіжних виробників (більш дороге) і вітчизняних (економ-варіант). Системи виготовляються на власних виробничих площах, після чого там же проходять випробування. На всіх етапах здійснюється жорсткий контроль якості, що забезпечує тривалу і безвідмовну роботу.

З питань придбання, доставки, монтажу, а також за консультаціями звертайтеся за контактними телефонами. Всю цікаву вам інформацію можна отримати, якщо надіслати повідомлення на електронну пошту.