fbpx
Комплексні рішення теплопостачання
Energy 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100 – універсальна незалежна теплоенергетична установка, в основі якої твердопаливний котел потужністю від 0,1 до 1,0 МВт. Застосовується для забезпечення теплом і гарячою водою різноманітних адміністративних будівель, шкіл, дитячих садків, поліклінік, сушильних камер деревини та інших приміщень площею від 500 м2. Особливість котельних лінійки ENERGY 100 – використання одного котла, що значно здешевлює установку. Додаткове обладнання забезпечує високий рівень автоматизації і безпеки експлуатації.

Перейти у розділ >
Energy 200

Блочно-модульна котельня ENERGY 200

Котельні ENERGY 200 є швидким рішенням для впровадження системи опалення и ГВП на об’єктах комерційного, адміністративного і промислового масштабу. Модельний ряд ENERGY 200 складається з широкого асортименту модулів, комбінації з яких гарантовано досягають індивідуальних цілей кожного замовника.

Перейти у розділ >
Energy 300

Блочно-модульна котельня ENERGY 300

Комплектація інноваційної модифікації ENERGY 300 – три котельні модулі, які формують однооб’ємну котельну залу. Під час їхнього виробництва використовується типовий набір обладнання і уніфіковані стандарти. Нестандартне обладнання встановлюється в проектованому модулі, доповнюючи цілісну котельну залу.

Перейти у розділ >

Диапазон мощностей

0.1-10 MВт

 • Котельная полностью справляется с поставленными задачами. Проектирование, производство, монтаж и запуск в эксплуатацию был проведен без задержек в заранее оговоренные сроки. Хочется также отметить высокий уровень автоматизации работы.

  Богдан Волков руководитель проекта Unit Factory
 • Котельная полностью справляется с поставленными задачами. Проектирование, производство, монтаж и запуск в эксплуатацию был проведен без задержек в заранее оговоренные сроки. Хочется также отметить высокий уровень автоматизации работы. 

  Михаил Васильевич начальник энергоремонтного цеха завода "Кузница на Рыбальском"
 • Ми висловлюємо подяку компанії Енергія Сервіс за комплексний підхід до вирішення проблеми переходу 5 установ Васильківського району на альтернативне паливо. Втілені проекти були складені відповідно до нашого бюджету і повністю задовольняють поставлені перед ними задачі. Котельні є економними і продуктивними, та поступово окуповують вартість впровадження.

  Ірина Миколаївна Гейко начальник відділу освіти Васильківської РДА
 • Установленная модульная котельная Энергия Сервис решила целый ряд наших проблем. Основной была экономная и производительная осушка древесины. Котельная работает на отходах нашего производства и древесины, чем существенно ускоряет свою окупность. Хотим выразить благодарность за комплексное решение нашей задачи.

  Александр Леопольдович Глёза главный инженер Макаровского лесхоза
 • Ми висловлюємо подяку компанії Енергія Сервіс за комплексний підхід до вирішення проблеми переходу 5 установ Васильківського району на альтернативне паливо. Втілені проекти були складені відповідно до нашого бюджету і повністю задовольняють поставлені перед ними задачі. Котельні є економними і продуктивними, та поступово окуповують вартість впровадження.

  Богдан Волков Руководитель проекта
 • Коли виникла ідея побудувати теплиці, що будуть працювати цілий рік, одним з ключових питань було створення оптимальної системи опалення. При пошуку варіанту опалення особливу увагу ми звертали на досвід Виробника. Ваша фірма запропонувала нам оптимальне рішення опалення тепличного комплекса що врахувує наші вимоги щодо автоматизації  процесів виробництва, економії палива та можливості  поетапного збільшення потужності при розширенні виробництва. Крім того ми задоволені якістю виконаних робіт та гарантійного обслуговування.

  Андрій Вдовиченко директор з виробництва продукції органічного рослинництва, Аснова холдинг
 • В 2015 году ЧП Энергия Сервис была спроектирована и построена модульная котельная с пеллетными котлами Emtas для ТОВ Чернобай тепло по адресу смт Чернобай, ул Черкасская 85 . Мощность 1 МВт. Котельная смонтирована на месте за 7 рабочих дней. Поставка осуществлялась готовыми узлами. Работает полных три сезона. Текущие ремонты не производились.

  Михаил Иванович директор ООО Чорнобай тепло
 • Для обеспечения производственных зданий теплом компанией Энергия Сервис нам была предложена блочно-модульная котельная по типовому проекту. Эта установка полностью оправдала заявленные параметры производительности и экономности в использовании альтернативного топлива. Возможность автоматического управления и программирования позволила нам не нанимать отдельных сотрудников для обеспечения работы котельной.

  Александр Николаевич инженер компании Альянс Красоты

Отзывы

 • Биотопливо
 • Пеллеты
 • Торф
 • Древесина
 • Щепа
 • Уголь
 • Брикеты
 • Лузга

Виды топлива

Загальні переваги модульних котельних ENERGY

Здешевлення введення в експлуатацію

Розташування обладнання проводиться з врахуванням ефективного використання простору всередині котельні. Розумне використання простору робить модулі компактними, що в свою чергу суттєво зменшує пляму забудови котельні.

Жорстка конструкція дозволяє встановлювати котельні ENERGY без зведення фундаменту, використовуючи під основу бетонні армовані або звичайні дорожні плити. Виключена необхідність платити за проект. Вся продукція ENERGY серійна і не потребує виготовлення окремих проектів для опису внутрішніх систем і додаткових складових

Швидкість монтажу і запуску в експлуатацію

Продукція ENERGY – серійна. Проектний відділ компанії Енергія Сервіс має всі необхідні документи, сертифікати державного стандарту, дозволи від Котлонагляду, СЕС і пожежної інспекції. Всі котельні супроводжуються техпаспортом і схемами прив’язок.

Власне виробництво, уніфікація і серійність складових значно скорочують терміни виробництва модульних котельних ENERGY.

Надійна контейнерна конструкція

Інженери конструкторського бюро Енергія Сервіс проектують жорсткі, мобільні контейнерні конструкції для подальшого збирання на власних виробничих потужностях. Власне виробництво контейнерних оболонок для модульних котельних дозволяє враховувати всі необхідні якості для стійкої конструкції: максимальна жорсткість, необхідне для подальшого встановлення обладнання кріплення та елементи обладнання.

Спеціальний гофрований лист 2 мм товщиною полегшує саму конструкцію, в той же час гарантує стійкість до різних погодних умов і механічних пошкоджень.

Шумо- і теплоізоляція контейнерів забезпечує необхідні умови експлуатації котельного і насосного обладнання.

Перевірене енергозберігаюче обладнання від світових виробників.

Основою котельних ENERGY стали водогрійні твердопаливні котли EMTAS (Туреччина), завдяки ідеальному поєднанню ціни і якості та високому рівню ККД (до 90%).

Горілки компанії EMTAS роторного типу показують високу ефектиність роботи і супроводжуються всією необхідною дозвільною документацією (сертифікатами відповідності, деклараціями і т.п.)

Краще в своєму сегменті насосне обладнання DAB (Італія), в якому поєднуються якість, надійність і доступна ціна.

Для автоматизації багатьох процесів і зниження впливу людського фактору на роботу котельних ENERGY були обрані системи автоматики і регулювання від DANFOSS і MEIBES.

Надійна запорно-регулююча арматура від перевірених світових виробників Brandoni (Італія) та інших.

Блочно-модульні і котельні стаціонарного типу виготовляються по типових або індивідуально розроблених проектах.

Кінцевий результат повністю виконує поставлені задачі і відповідає всім вимогам замовника.

Розділення серії мобільних котельних ENERGY на окремі лінійки по потужностях дозволяє підібрати оптимальне рішення для опалення приміщень побутового, комерційного призначення, а також окремих житлових масивів та інших об’єктів з великим споживанням теплової енергії.

Стаціонарні водогрійні котельні стають оптимальним рішенням для забезпечення теплом великих промислових, виробничих будівель і комплексів будівель.

Швидкість і гарантія якості водогрійних котельних виготовлених «під ключ».

Повна готовність до введення в експлуатацію. Власні виробничі потужності, технологічна оснащеність виробництва, високий професіоналізм персоналу і функціональні перевірки на всіх етапах виробництва дозволили досягти високої якості кінцевого продукту.

Модульні котельні доставляються на об’єкт після повної перевірки і пробного запуску на виробництві.

Автоматизація виробництва і безпека. Використання інноваційного обладнання, систем автоматичного управління і сповіщення суттєво зменшують витрати на утримання обслуговуючого персоналу.

Мобільність і швидкість підключення.

Завдяки блочно-модульній конструкції котельні її легко транспортувати, демонтувати при необхідності і перевозити на будь-які відстані. Підключення і введення в експлуатацію за короткий термін (1 день) – одна з головних переваг повної готовності котельні при доставці на об’єкт.

Повний пакет документації. Всі блочні котельні компанії Енергія Сервіс мають паспорт і ряд сертифікатів державного стандарту. Постачаються на об’єкт готовими до підключення, без необхідності описувати внутрішнє облаштування котельних, експертиз і погоджень

Надійність і гарантія. Використання обладнання кращих світових виробників і ретельний контроль якості – ключові складові впевненості в надійності продукції Енергія Сервіс. Гарантія на котельні блочно-модульного і стаціонарного типу складає 12 місяців.


Промислові котли

Промислові твердопаливні котли мають ряд безсумнівних переваг, що привертає до них увагу підприємств

Перейти у розділ >

Конструктор

Після заповнення вами опитувального листа ми зможемо запропонувати краще рішення вашої задачі по забезпеченню теплом об'єкта будь-якої складності.

Перейти у розділ >
Реалізовані проекти

Реалізовані проекти

Блочно-модульні і стаціонарні котельні нашого виробництва є вигідною альтернативою газовому і електричному опаленню.

Перейти у розділ >

Наші котельні в житті

 • Наши котельные в жизни
 • Наши котельные в жизни
 • Наши котельные в жизни
 • Наши котельные в жизни
 • Наши котельные в жизни
 • Наши котельные в жизни
 • Наши котельные в жизни
 • Наши котельные в жизни
 • Наши котельные в жизни
 • Наши котельные в жизни
 • Наши котельные в жизни
 • Наши котельные в жизни
 • Наши котельные в жизни
 • Наши котельные в жизни
 • Наши котельные в жизни
 • Наши котельные в жизни


Модульні котельні ENERGY - установки для організації повноцінного автономного опалення і ГВП, що легко транспортуються до місця локації і працюють на всіх видах твердого палива. Серія представлена ​​кількома лінійками потужністю від 0.1 до 9.8 МВт, що дозволяє використовувати техніку на об'єктах різного призначення - промислового, житлового, соціального.

При необхідності збільшення площі обігріву здійснюється каскадне підключення із застосуванням додаткового обладнання. Системи оснащуються уніфікованими блоками, зводять монтаж до мінімального терміну в 1 день.


Модульні котельні

Блоково-модульні котельні в наш час є найбільш популярним і ефективним варіантом рішення нагального питання теплопостачання. Високий попит на ці котельні установки пояснюється, насамперед, мобільністю конструкції, автономністю й зручністю експлуатації в цілому.

Завдяки продуманості системи та єдиним стандартам, які розроблені сучасними конструкторами, монтаж і встановлення мобільних котелень проводяться в стислі строки й цілком можуть бути виконані протягом доби. Наступне обслуговування при цьому вимагає мінімальної кількості зусиль, адже процес повністю автоматизований. Не малозначною є й можливість вибору палива, яке можна використовувати: вугілля, пелети, дрова та ін.

Де використовуються модульні котельні

Устаткування може бути встановлено в приміщеннях і будовах різного цільового призначення: дитячих садках, поліклініках, на підприємствах і організаціях, сільськогосподарських, промислових і побутових об’єктах. При цьому, транспортабельні котельні мають потенціал для опалення й подачі гарячої води на територіях будь-якої площі.

У випадку, коли знадобляться додаткові потужності, оперативно проводиться монтаж і настроювання нових модулів. Таким чином, пересувні котельні на твердому паливі підходять для будь-яких видів діяльності та всіх типів об’єктів. Вони можуть функціонувати в режимі як самостійного джерела тепла, так і резервної системи.

Характеристики приміщення визначають вибір потужності блокових котелень. Компанія «Енергія Сервіс» і магазин http://energyservice.com.ua пропонують вибрати один із трьох варіантів.

 • ENERGY-100 (0,1 МВт до 0,9 МВт);
 • ENERGY-200 (100 кВт до 3.0 МВт);
 • ENERGY-300 (1,6 МВт до 9,8 МВт).  

Потенціалу ENERGY-100 достатньо для того, щоб задовольнити енергетичні потреби приміщення від 500 м2, забезпечуючи територію теплом і гарячою водою.

Транспортабельні котельні: виготовлення й особливості конструкції

«Енергія Сервіс» спеціалізується на встановленні й обслуговуванні мобільних котельних установок власного виробництва. Ми гарантуємо якість і ефективність наших проектів. На всіх етапах – від стадії планування і до пусконалагоджувальних робіт – використовуються лише сертифіковані технології й обладнання від кращих українських та іноземних виробників.

Перед відправкою на об’єкт всі блокові котельні установки піддаються суворому контролю і проходять багаторівневі випробування.

Модульні котельні на твердому паливі виготовлені у вигляді цільнометалевого корпусу, всередині якого встановлені необхідні системи: котли, насоси, вентиляція, автоматика та інші вузли.

Ми відповідаємо за якість кожного елемента устаткування, а це, зокрема:

 • твердопаливні котли авторитетних українських і європейських виробників;
 • насосна група DAB;
 • установка хімводопідготовки від перевіреного виробника BWT Ukraine;
 • теплолічильник Аква-Україна;
 • клапан триходовий Danfoss;
 • автоматизовані системи дистанційного керування від брендів
 • шафа автоматики;
 • димова труба.

Переваги блоково-модульних котелень

В час, коли ціни на енергоносії злітають вгору, високотехнологічні котельні установки просто незамінні. Їх використання дозволяє повною мірою оцінити переваги автономного теплопостачання як з метою контролю над процесом опалення, так і з економічної точки зору.

Таким чином, така водонагрівальна котельня виконує одразу ряд завдань:

 • економить час на етапі монтажу і пусконалагоджувальних заходів шляхом оперативної установки (один день);
 • вивільняю ресурси завдяки автоматизації процесу;
 • дозволяє вибрати паливо залежно від бажань власника (дрова, пелети, брикети, вугілля, щепа)
 • забезпечує високий рівень безпеки й комфорту в зв’язку з автономністю і захищеністю від впливу зовнішнього середовища;
 • є енергоефективним і економічно вигідним варіантом теплопостачання.

Крім того, модульні котельні системи повністю мобільні й не прив’язані до зовнішніх комунікацій. Конструкція продумана таким чином, щоб демонтаж і перевезення, при необхідності, зайняли найменшу кількість часу й зусиль.

Як вибрати й купити котельню

Не дивлячись на специфічність продукту, купити опалювальні котельні можна просто в Інтернеті. Спеціалісти компанії будуть раді дати відповіді на будь-які запитання, пов’язані з особливостями блокових установок, їх монтажем та експлуатацією, а також обговорити побажання замовника. Після підтвердження замовлення проводяться роботи з виготовлення котельні. Оскільки всі етапи процесу уніфіковані, створення необхідної модифікації відбуваються дуже оперативно.

Центральний офіс компанії «Енергія Сервіс» знаходиться в Білій Церкві, однак встановлення і налагодження роботи сучасних модульних систем проводяться в усіх куточках України. Ми докладаємо всі зусилля для того, щоб наші котельні піднімали планку надійності, безпеки та енергоефективності на ринку країни!


Блочно-модульні котельні на трісках: опалення за мінімальною вартістю

Утилізація деревних відходів - гостра проблема для підприємств деревообробки та меблевого виробництва. При діловому підході вона вирішується з подвійною вигодою. Встановлюючи блочно-модульні котельні на трісках, позбавляються від непридатних залишків і забезпечують подачу опалення і гарячої води. Причому чим ближче до місця переробки розташовується установка, тим дешевше обходиться отримане тепло.

В Євросоюзі до цієї технології відносяться особливо серйозно. Зокрема, в скандинавських країнах власникам модулів виплачується субсидія. Таким чином вдається позбутися від величезної кількості утильсировини, перетворивши її в практично безкоштовне паливо.

З появою модульних котелень на трісках можливість раціонального використання біопалива набуває в Україні все більшої популярності. Споживачів приваблює швидка окупність витрат і мізерна собівартість теплової енергії.

Область застосування та переваги модульних котелень на трісках

Опалення та гаряча вода - дві важливі складові комфортної життєдіяльності людини. Для її забезпечення якнайкраще підходить котельня на трісках.

Основний компонент системи - твердопаливний котел. Широкий діапазон потужності обладнання (від 40 кВт до декількох сотень) дозволяє опалювати приватні і багатоквартирні будинки, селища, об'єкти культури та соціального призначення, складські та виробничі приміщення площею до 50 тис. кв. метрів. Якщо одного агрегату недостатньо, в ланцюжок з'єднують кілька.

Блокові комплекси мають ряд переваг:

 • високий ККД в 92%;
 • мінімальна кількість обслуговуючого персоналу за рахунок автоматизації процесів;
 • оснащення системою самоочищення;
 • повне згоряння палива і відсутність шкідливих викидів в атмосферу;
 • застосування утвореної золи як добрива;
 • обслуговування не частіше ніж один раз на 1-2 місяці;
 • розпал, налаштування, вимикання можливо здійснити з будь-якого мобільного пристрою.

Котельня на трісках не ідеальна, у неї є недоліки. При використанні палива з вологістю вище 20% неможливе піролізне горіння. Ефективність роботи знижується, а витрата палива зростає. Для підсушування в котлах встановлюють рухливі похилі колосники. Пересуваючись по них, біомаса втрачає вологу, що значно покращує згорання.

Де купити модульну котельню на трісках 

Вирішальний фактор при виборі установки - якість. Компанія Енергія Сервіс пропонує обладнання від перевірених зарубіжних виробників (більш дороге) і вітчизняних (економ-варіант). Системи виготовляються на власних виробничих площах, після чого там же проходять випробування. На всіх етапах здійснюється жорсткий контроль якості, що забезпечує тривалу і безвідмовну роботу.

З питань придбання, доставки, монтажу, а також за консультаціями звертайтеся за контактними телефонами. Всю цікаву вам інформацію можна отримати, якщо надіслати повідомлення на електронну пошту.

 

 

Документи

 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1