fbpx
Комплексні рішення теплопостачання
Energy 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100 – універсальна незалежна теплоенергетична установка, в основі якої твердопаливний котел потужністю від 0,1 до 1,0 МВт. Застосовується для забезпечення теплом і гарячою водою різноманітних адміністративних будівель, шкіл, дитячих садків, поліклінік, сушильних камер деревини та інших приміщень площею від 500 м2. Особливість котельних лінійки ENERGY 100 – використання одного котла, що значно здешевлює установку. Додаткове обладнання забезпечує високий рівень автоматизації і безпеки експлуатації.

Перейти у розділ >
Energy 200

Блочно-модульна котельня ENERGY 200

Котельні ENERGY 200 є швидким рішенням для впровадження системи опалення и ГВП на об’єктах комерційного, адміністративного і промислового масштабу. Модельний ряд ENERGY 200 складається з широкого асортименту модулів, комбінації з яких гарантовано досягають індивідуальних цілей кожного замовника.

Перейти у розділ >
Energy 300

Блочно-модульна котельня ENERGY 300

Комплектація інноваційної модифікації ENERGY 300 – три котельні модулі, які формують однооб’ємну котельну залу. Під час їхнього виробництва використовується типовий набір обладнання і уніфіковані стандарти. Нестандартне обладнання встановлюється в проектованому модулі, доповнюючи цілісну котельну залу.

Перейти у розділ >

Блочно-модульні котельні на деревних відходах

В умовах подорожчання енергоресурсів і забруднення довколишнього середовища відходами перед людством постає питання пошуку дешевого, екологічно безпечного палива. Одним з рішень стають котельні на деревних відходах.

Користь від котельних на тирсі важко переоцінити. Адже з урахуванням розвитої в нашій країні деревообробної промисловості можна лише уявити скільки неліквідних залишків деревини, трісок, гілок і тирси відправляється на утилізацію.

Переваги котельних на деревних відходах

Котельні блочно-модульного типу, працюючі на відходах деревообробних підприємств мають ряд переваг перед установками на газі, мазуті або дизельному паливі:

 • дешевизна сировини;

 • екологічна безпека;

 • високий ККД горіння – до 100%;

 • автоматична подача палива;

 • програмована робота і мінімальна присутність обслуговуючого персоналу.

Фактично, такі котельні перероблюють утилізаційну сировину, приносячи подвійну користь, адже одночасно вирішують і проблему ліквідації залишків. Оскільки основна вартість палива визначається витратами на його транспортування, то чим ближче до виробництва розташована котельня, тим дешевша вартість її експлуатації. Деревні відходи – один з найбільш екологічно чистих відходів палива. Продукти їх згорання в декілька разів чистіші, ніж продукти згорання мазути або дизельного палива.

Високий ККД досягається завдяки піролізному типу горіння і досягає близька 100%. Для порівняння, у звичних нам газових і електричних установках ККД становить всього 50-60%.

Простота експлуатації котельних на тирсі

Блочно-модульні котельні на тирсі прості в експлуатації і обслуговувані, завдяки високому рівню автоматизації обладнання, в т.ч. роботі в парі з лініями паливоподачі. В установках, працюючих на деревних відходах також актуальне питання очищення від сажі та попелу, тому що їх накопичення може суттєво зменшити ефективність роботи. В котлах на тирсі процес очищення від попільних відкладень і сажі повністю автоматизований.

Безпека котельних на деревних відходах

Пожежна безпека вкрай важлива, коли мова заходить про агрегати, працюючі на згоранні тирси. В котлах на деревних відходах вона забезпечується за допомогою системи датчиків, реагуючих на температуру. Якщо датчик спрацьовує, процес горіння припиняється автоматично і вмикається подача води.

Як придбати котельню на деревних відходах

Компанія Енергія Сервіс займається виготовленням, встановленням і підключенням котельних на деревних відходах по всій Україні. Типовий ряд блочно-модульних котельних представлений серією ENERGY і моделями різної потужності і комплектації. Окрім того, ми проектуємо котельні по індивідуальному замовленню. Результат буде гарантовано відповідати вимогам замовника. Телефонуйте  044 536 3677  097 234 7777 або  067 246 7777, щоб дізнатись подробиці.

 

 

Документи

 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
  Швидкий прорахунок


  Заповніть форму: Ваше ім'я, телефон, який продукт цікавить Вас (напрямок), і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деяких деталей для прорахунку вартості котельні. Також, по телефону Ви зможете задати інші питання, що цікавлять і отримати професійну консультацію! 

   
  Швидкий прорахунок
  Вкажіть будь ласка, Ваші контактні данні: