fbpx
Комплексні рішення теплопостачання
Energy 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100 – універсальна незалежна теплоенергетична установка, в основі якої твердопаливний котел потужністю від 0,1 до 1,0 МВт. Застосовується для забезпечення теплом і гарячою водою різноманітних адміністративних будівель, шкіл, дитячих садків, поліклінік, сушильних камер деревини та інших приміщень площею від 500 м2. Особливість котельних лінійки ENERGY 100 – використання одного котла, що значно здешевлює установку. Додаткове обладнання забезпечує високий рівень автоматизації і безпеки експлуатації.

Перейти у розділ >
Energy 200

Блочно-модульна котельня ENERGY 200

Котельні ENERGY 200 є швидким рішенням для впровадження системи опалення и ГВП на об’єктах комерційного, адміністративного і промислового масштабу. Модельний ряд ENERGY 200 складається з широкого асортименту модулів, комбінації з яких гарантовано досягають індивідуальних цілей кожного замовника.

Перейти у розділ >
Energy 300

Блочно-модульна котельня ENERGY 300

Комплектація інноваційної модифікації ENERGY 300 – три котельні модулі, які формують однооб’ємну котельну залу. Під час їхнього виробництва використовується типовий набір обладнання і уніфіковані стандарти. Нестандартне обладнання встановлюється в проектованому модулі, доповнюючи цілісну котельну залу.

Перейти у розділ >

Котельні на лушпинні соняшника

Ресурси Землі не безкінечні. Людство виснажило їх не задумуючись. Але тепер прийшов час подивитись правді у вічі – тотальне вирубування лісів, видобуток нафти і газу, все це шкодить планеті, а продукти горіння забруднюють атмосферу. Ми руйнуємо світ, в якому живемо.

Сучасні реалії змусили інженерів задуматись про створення котельних установок, здатних працювати на альтернативному паливі – паливі, безпечному для навколишнього середовища, доступному і недорогому. Такими установками стали котельні на лушпинні соняшника.

Паливом для цього виду котлів є відходи виробництва – лушпиння соняшника у вигляді пелети. Для виготовлення пелети лушпиння перемелюють і пресують в невеликі гранули циліндричної форми. Вологість їх складає близько 8%. Попіл, який залишається після згорання пелети з лушпиння можна використовувати як добриво.

Переваги і особливості експлуатації котельних на лушпинні соняшника

Порівняно з котельними на газі, дизельному паливі або мазуті, у котельних на лушпинні маса переваг:

 • екологічна чистота. Продукти горіння котельних на лушпинні не забруднюють навколишнє середовище;

 • доступність і дешевизна сировини. Оскільки витрати йдуть лише на транспортування палива, безпосередня близькість котельних до виробництва дозволяє максимально здешевити сировину;

 • висока теплотворна здатність. Теплоту згорання гранул з лушпиння можна порівняти з теплотворною здатністю бурого вугілля;

 • попільні залишки можна використовувати в якості добрива.

Котельні на лушпинні повністю автоматизовані, що максимально спрощує їх експлуатацію. Пелети подаються автоматично по спеціальних шнеках в топкову камеру. При умові наявності механізованого сховища (бункера) паливної сировини, котельня може працювати без зупинок протягом усього опалювального сезону. Оскільки лушпиння є легкозаймистим видом палива, котельні обладнані спеціальними протипожежними датчиками. Датчики, уловлюючи підвищення температури, автоматично зупиняють котельню.

Де придбати котельні на лушпинні соняшника

Котельні на лушпинні соняшника в Україні можна придбати, звернувшись в компанію Енергія Сервіс, яка займається виробництвом, встановленням і введенням в експлуатацію такого виду обладнання. Професійні консультанти дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть з вибором. У нас ви можете замовити розробку індивідуальної котельної для опалення і ГВП вашого об’єкту.

 

Документи

 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
  Швидкий прорахунок


  Заповніть форму: Ваше ім'я, телефон, який продукт цікавить Вас (напрямок), і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деяких деталей для прорахунку вартості котельні. Також, по телефону Ви зможете задати інші питання, що цікавлять і отримати професійну консультацію! 

   
  Швидкий прорахунок
  Вкажіть будь ласка, Ваші контактні данні: