Котельні на лушпинні соняшника

Котельні на лушпинні соняшника

Ресурси Землі не безкінечні. Людство виснажило їх не задумуючись. Але тепер прийшов час подивитись правді у вічі – тотальне вирубування лісів, видобуток нафти і газу, все це шкодить планеті, а продукти горіння забруднюють атмосферу. Ми руйнуємо світ, в якому живемо.

Сучасні реалії змусили інженерів задуматись про створення котельних установок, здатних працювати на альтернативному паливі – паливі, безпечному для навколишнього середовища, доступному і недорогому. Такими установками стали котельні на лушпинні соняшника.

Паливом для цього виду котлів є відходи виробництва – лушпиння соняшника у вигляді пелети. Для виготовлення пелети лушпиння перемелюють і пресують в невеликі гранули циліндричної форми. Вологість їх складає близько 8%. Попіл, який залишається після згорання пелети з лушпиння можна використовувати як добриво.

Переваги і особливості експлуатації котельних на лушпинні соняшника

Порівняно з котельними на газі, дизельному паливі або мазуті, у котельних на лушпинні маса переваг:

  • екологічна чистота. Продукти горіння котельних на лушпинні не забруднюють навколишнє середовище;

  • доступність і дешевизна сировини. Оскільки витрати йдуть лише на транспортування палива, безпосередня близькість котельних до виробництва дозволяє максимально здешевити сировину;

  • висока теплотворна здатність. Теплоту згорання гранул з лушпиння можна порівняти з теплотворною здатністю бурого вугілля;

  • попільні залишки можна використовувати в якості добрива.

Котельні на лушпинні повністю автоматизовані, що максимально спрощує їх експлуатацію. Пелети подаються автоматично по спеціальних шнеках в топкову камеру. При умові наявності механізованого сховища (бункера) паливної сировини, котельня може працювати без зупинок протягом усього опалювального сезону. Оскільки лушпиння є легкозаймистим видом палива, котельні обладнані спеціальними протипожежними датчиками. Датчики, уловлюючи підвищення температури, автоматично зупиняють котельню.

Де придбати котельні на лушпинні соняшника

Котельні на лушпинні соняшника в Україні можна придбати, звернувшись в компанію Енергія Сервіс, яка займається виробництвом, встановленням і введенням в експлуатацію такого виду обладнання. Професійні консультанти дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть з вибором. У нас ви можете замовити розробку індивідуальної котельної для опалення і ГВП вашого об’єкту.