fbpx
Комплексні рішення теплопостачання
Energy 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100 – універсальна незалежна теплоенергетична установка, в основі якої твердопаливний котел потужністю від 0,1 до 1,0 МВт. Застосовується для забезпечення теплом і гарячою водою різноманітних адміністративних будівель, шкіл, дитячих садків, поліклінік, сушильних камер деревини та інших приміщень площею від 500 м2. Особливість котельних лінійки ENERGY 100 – використання одного котла, що значно здешевлює установку. Додаткове обладнання забезпечує високий рівень автоматизації і безпеки експлуатації.

Перейти у розділ >
Energy 200

Блочно-модульна котельня ENERGY 200

Котельні ENERGY 200 є швидким рішенням для впровадження системи опалення и ГВП на об’єктах комерційного, адміністративного і промислового масштабу. Модельний ряд ENERGY 200 складається з широкого асортименту модулів, комбінації з яких гарантовано досягають індивідуальних цілей кожного замовника.

Перейти у розділ >
Energy 300

Блочно-модульна котельня ENERGY 300

Комплектація інноваційної модифікації ENERGY 300 – три котельні модулі, які формують однооб’ємну котельну залу. Під час їхнього виробництва використовується типовий набір обладнання і уніфіковані стандарти. Нестандартне обладнання встановлюється в проектованому модулі, доповнюючи цілісну котельну залу.

Перейти у розділ >

Блочно-модульні котельні на дровах: нове рішення старої проблеми

Твердопаливні котли вже багато років, як міцно увійшли в ужиток, і по праву вважаються одними з найпопулярніших. Створені на їх базі блочно-модульні котельні на дровах також користуються попитом. Особливо в тих районах, де поблизу знаходяться лісопереробні підприємства або не проходить газова магістраль.

Дешеве паливо в сукупності з інноваційними технологіями дає дуже вражаючу економію. Обходиться воно в два, а часом і в три-п'ять разів дешевше, ніж газ, електроенергія або вугілля. При цьому опалити можна ціле котеджне селище і виробничий цех, теплиці і складські приміщення, громадські будівлі і готелі.

Основне завдання - подбати про достатній запас дров. За опалювальний сезон дров'яна котельня «з'їдає» не один десяток тонн. Зберігати їх потрібно в сухому, просторому приміщенні з хорошою вентиляцією і освітленням. 

Модульна котельна на дровах: у чому її переваги

Вигода від використання системи очевидна. Вартість її набагато нижча, ніж у аналогічних установок, що працюють на інших видах твердого палива. Зокрема, модулі на пелетах коштують дорожче в 2-3 рази.

Котельня на дровах:

 • дозволяє організувати повністю автономне опалення і забезпечити гарячою водою;
 • за рахунок застосування технології піролізного горіння має коефіцієнт корисної дії до 90%;
 • всі процеси, крім подачі палива, автоматизовані і не потребують участі в них персоналу;
 • не забруднює атмосферу шкідливими викидами;
 • виробляє тепло з низькою собівартістю.

Потужність установки не обмежується продуктивністю одного котла. За бажанням замовника блоковий комплекс створюється шляхом з'єднання в каскад двох і більше одиниць водогрійної техніки. В результаті виходить станція потужністю від 100 кВт до 10 МВт.

Монтується модульна котельня на дровах за добу-дві. В якості фундаменту використовується бетонна подушка завтовшки 100-150 мм, на яку встановлюють контейнер з обладнанням.

Недоліки також є. Головний з них - ручне завантаження. Через це доводиться постійно контролювати процес, стежачи за тим, щоб камера згоряння не пустувала. 

Де купити блочно-модульну котельню на дровах

Скарги користувачів на те, що блок-модуль не виправдав їхніх сподівань, пов'язані, як правило, з придбанням неякісних систем. Компанія Енергія Сервіс пропонує скористатися її послугами, гарантуючи:

 • використання обладнання від закордонних та вітчизняних виробників з перевіреною репутацією;
 • безвідмовну і тривалу службу котельні на дровах;
 • проведення збирання, монтажу і пуско-налагоджувальних робіт компетентними фахівцями.

Отримати необхідні консультації, а також задати будь-які питання, що цікавлять, можна за будь-яким з контактних телефонів. Досвідчені співробітники допоможуть зробити правильні розрахунки і визначитися з остаточним вибором. Доставка можлива по всій території України найбільш зручним видом транспорту.

 

 

Документи

 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
  Швидкий прорахунок


  Заповніть форму: Ваше ім'я, телефон, який продукт цікавить Вас (напрямок), і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деяких деталей для прорахунку вартості котельні. Також, по телефону Ви зможете задати інші питання, що цікавлять і отримати професійну консультацію! 

   
  Швидкий прорахунок
  Вкажіть будь ласка, Ваші контактні данні: