fbpx
Комплексні рішення теплопостачання
Energy 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100

Блочно-модульна котельня ENERGY 100 – універсальна незалежна теплоенергетична установка, в основі якої твердопаливний котел потужністю від 0,1 до 1,0 МВт. Застосовується для забезпечення теплом і гарячою водою різноманітних адміністративних будівель, шкіл, дитячих садків, поліклінік, сушильних камер деревини та інших приміщень площею від 500 м2. Особливість котельних лінійки ENERGY 100 – використання одного котла, що значно здешевлює установку. Додаткове обладнання забезпечує високий рівень автоматизації і безпеки експлуатації.

Перейти у розділ >
Energy 200

Блочно-модульна котельня ENERGY 200

Котельні ENERGY 200 є швидким рішенням для впровадження системи опалення и ГВП на об’єктах комерційного, адміністративного і промислового масштабу. Модельний ряд ENERGY 200 складається з широкого асортименту модулів, комбінації з яких гарантовано досягають індивідуальних цілей кожного замовника.

Перейти у розділ >
Energy 300

Блочно-модульна котельня ENERGY 300

Комплектація інноваційної модифікації ENERGY 300 – три котельні модулі, які формують однооб’ємну котельну залу. Під час їхнього виробництва використовується типовий набір обладнання і уніфіковані стандарти. Нестандартне обладнання встановлюється в проектованому модулі, доповнюючи цілісну котельну залу.

Перейти у розділ >

Блочно-модульні котельні на біопаливі

Пошук альтернативних джерел енергії – одне з найбільш хвилюючих питань сучасної людини. В умовах прогресуючого зростання цін на газ, виснаження природних ресурсів, тотального знищення лісів, катастрофічного забруднення довколишнього середовища відходами, пошуки екологічно чистого ефективного палива і створення систем, здатних на ньому працювати надзвичайно актуальне.

Котельні на біопаливі – багатообіцяюча альтернатива застарілим, працюючим на мазуті, газі або дизельному паливі. Вже вдалось їх успішне введення в експлуатацію в Україні і популярність установок лише зростає.

Паливо для котельних на біомасі

Паливом для котельних на біомасі служать продукти переробки деревини, тріски, тирса і гілки. Також продукти сільськогосподарської діяльності, трава, бракована сировина, торф, харчові відходи. Біопаливом можуть бути і спеціально створені для енергетичних цілей речовини на природній основі. Важливо також, що біомаса є повністю відновним джерелом енергії.

Енергоефективність і переваги котельних на біопаливі

Блочно-модульна котельня на біопаливі не поступається по енергоефективності установкам, які працюють на газі, мазуті або дизельному паливі. Головні переваги котельних на біомасі:

 • дешевизна сировини. Оскільки сировиною для котельних стають відходи виробництва, установка їх в безпосередній близькості до підприємств, які постачають паливо і в сільськогосподарських регіонах, буде додатковою економією коштів на транспортування;

 • екологічність. Котельні на біомасі набагато менше засмічують навколишнє середовище відходами, а продукти згорання чистіші і не шкодять атмосфері;

 • високий ККД, який досягається завдяки високій температурі горіння сировини;

 • автоматичне управління, програмування і мінімальне втручання обслуговуючого персоналу в роботу.

Де придбати котельні на біопаливі?

Екологічно чисті блочно-модульні котельні на біомасі доступні в Україні. Придбати їх можна в компанії Енергія Сервіс, як спеціалізується на виготовленні, встановленні і введенні в експлуатацію такого обладнання. На вибір користувачів є ряд типових блочних моделей ENERGY 100/200/300 або індивідуально виготовлені стаціонарні або модульні котельні від виробника. Для консультації і допомоги в будь-яких питаннях для вас працюють професійні менеджери, у яких можна отримати всю інформацію, яка вас цікавить.

 

 

Документи

 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
 • lic1
  Швидкий прорахунок


  Заповніть форму: Ваше ім'я, телефон, який продукт цікавить Вас (напрямок), і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деяких деталей для прорахунку вартості котельні. Також, по телефону Ви зможете задати інші питання, що цікавлять і отримати професійну консультацію! 

   
  Швидкий прорахунок
  Вкажіть будь ласка, Ваші контактні данні: