Котельні на біопаливі

Блочно-модульні котельні на біопаливі

Пошук альтернативних джерел енергії – одне з найбільш хвилюючих питань сучасної людини. В умовах прогресуючого зростання цін на газ, виснаження природних ресурсів, тотального знищення лісів, катастрофічного забруднення довколишнього середовища відходами, пошуки екологічно чистого ефективного палива і створення систем, здатних на ньому працювати надзвичайно актуальне.

Котельні на біопаливі – багатообіцяюча альтернатива застарілим, працюючим на мазуті, газі або дизельному паливі. Вже вдалось їх успішне введення в експлуатацію в Україні і популярність установок лише зростає.

Паливо для котельних на біомасі

Паливом для котельних на біомасі служать продукти переробки деревини, тріски, тирса і гілки. Також продукти сільськогосподарської діяльності, трава, бракована сировина, торф, харчові відходи. Біопаливом можуть бути і спеціально створені для енергетичних цілей речовини на природній основі. Важливо також, що біомаса є повністю відновним джерелом енергії.

Енергоефективність і переваги котельних на біопаливі

Блочно-модульна котельня на біопаливі не поступається по енергоефективності установкам, які працюють на газі, мазуті або дизельному паливі. Головні переваги котельних на біомасі:

  • дешевизна сировини. Оскільки сировиною для котельних стають відходи виробництва, установка їх в безпосередній близькості до підприємств, які постачають паливо і в сільськогосподарських регіонах, буде додатковою економією коштів на транспортування;

  • екологічність. Котельні на біомасі набагато менше засмічують навколишнє середовище відходами, а продукти згорання чистіші і не шкодять атмосфері;

  • високий ККД, який досягається завдяки високій температурі горіння сировини;

  • автоматичне управління, програмування і мінімальне втручання обслуговуючого персоналу в роботу.

Де придбати котельні на біопаливі?

Екологічно чисті блочно-модульні котельні на біомасі доступні в Україні. Придбати їх можна в компанії Енергія Сервіс, як спеціалізується на виготовленні, встановленні і введенні в експлуатацію такого обладнання. На вибір користувачів є ряд типових блочних моделей ENERGY 100/200/300 або індивідуально виготовлені стаціонарні або модульні котельні від виробника. Для консультації і допомоги в будь-яких питаннях для вас працюють професійні менеджери, у яких можна отримати всю інформацію, яка вас цікавить.