fbpx
Комплексні рішення теплопостачання

Модульні & Стаціонарні

Високоефективні рішення в області децентралізованого теплопостачання в комерційних і промислових масштабах

Промислові котли

Промислові твердопаливні котли мають ряд безсумнівних переваг, що привертає до них увагу підприємств

Перейти у розділ >

Серійні модульні котельні

Серійні модульні котельні на основі твердопаливних котлів, що працюють на всіх основних видах твердого палива

Перейти у розділ >

Стаціонарні котельні

Проектуємо твердопаливні водогрійні котельні відповідно до індивідуальних побажань

Перейти у розділ >

Проектування

Від проектування прив'язки блок-модульних установок до розрахунку проекту стаціонарних твердопаливних котелень.

Перейти у розділ >

Конструктор

Після заповнення вами опитувального листа ми зможемо запропонувати краще рішення вашої задачі по забезпеченню теплом об'єкта будь-якої складності.

Перейти у розділ >
Реалізовані проекти

Реалізовані проекти

Блочно-модульні і стаціонарні котельні нашого виробництва є вигідною альтернативою газовому і електричному опаленню.

Перейти у розділ >

Котельне устаткування

Компанія «Енергія сервіс» спеціалізується на виробництві твердопаливних модульних і стаціонарних котелень для опалення і гарячого водопостачання об’єктів різної площі й цільового призначення. Ми маємо в своєму розпорядженні власні проектні й виробничі потужності, вже протягом багатьох років займаємось виготовленням, монтажем і введенням в експлуатацію котельного устаткування. Наші системи покликані впоратися із завданнями будь-якої складності.

Ми цінуємо принципи професіоналізму і надійного партнерства, а тому залучаємо до робіт лише майстрів своєї справи й співпрацюємо з перевіреними виробниками й постачальниками обладнання для котелень.

За роки роботи ми виконали безліч замовлень по всій Україні, а в 2016 році презентували блоково-модульні котельні серії «Energy» з уніфікованими блоками, завдяки чому значно знизились витрати часу на доставку устаткування на об’єкт, монтаж і пусконалагоджувальні роботи. Зараз встановлення й підключення вузлів на локації займають один день. Також швидко приєднуються нові модулі, у випадку виникнення необхідності модифікації потужності.

Котли й котельне устаткування для модульних і стаціонарних котелень

Для обладнання блоків використовується устаткування виробництва провідних українських та іноземних компаній. Водонагрівальні жаротрубні котли різної потужності, які працюють на різних видах палива, нам постачають: PALLETECH (Греція), EMTAS (Туреччина).

Промислові й опалювальні котли працюють на таких видах палива: вугілля, дрова й брикети, пелети, щепи.

Ми використовуємо лише те котельне устаткування, в ефективності, безпеці й тривалому терміні використання якого ми цілком впевнені. В тому числі представлені:

 • вузли автоматизації й віддаленого контролю роботи від DANFOSS (Данія),ABB (Швеція), SIEMENS (Німеччина);
 • надійні системи хімводопідготовки українського виробництва BWT;
 • насосні групи італійської марки DAB і німецького бренду WILO;
 • інші гідні приклади.

Наші котельні мають потужність від 0,1 до 9,8 МВт, залежно від потреб конкретного підприємства і характеристик будівлі. При цьому гарантується:

 • швидке виготовлення котельні за індивідуальним замовленням;
 • оперативний і економічний монтаж;
 • компактність системи;
 • швидке введення в експлуатацію.

Де використовується наше котельне устаткування

Водонагрівальні котельні успішно справляються із завданням опалення і гарячого водопостачання різних категорій об’єктів: комерційних структур, адміністративних будівель, підприємств, житлових масивів та інших приміщень виробничого, соціального і житлового призначення.

Автоматизація устаткування для котельні

Однією із головних переваг сучасних котельних установок, без сумніву, є невибагливість в експлуатації й самодостатність. Завдяки інноваційним конструкторським рішенням і ювелірно точному налаштуванню, здійснюється безперебійна робота, яка не вимагає постійної присутності чергового персоналу.

Устаткування котельної установки працює за заданим температурним графіком, відповідно до погодних умов певного сезону. Інформація з різних вузлів оперативно надходить в систему віддаленого моніторингу і керування.

Варто відзначити, що завдяки впровадженим інтернет-технологіям оператор отримує доступ до таких функцій:

 • віддалений моніторинг і керування устаткуванням (через комп’ютер, планшет чи навіть мобільний телефон);
 • дистанційний облік і перерозподіл енергоресурсів (вода, електроенергія та ін.);
 • віддалений моніторинг стану устаткування в режимі реального часу.

Все устаткування котельної установки будь-якого типу проходить багатоступеневі випробування і сертифікацію з особливою увагою до пожежної безпеки й захищеності. У випадку виникнення позаштатної ситуації, подача палива автоматично припиняється, а відповідальний оператор миттєво отримує звіт про проблему. Такий комплексний підхід гарантує не тільки безпеку, але й можливість покращити ефективність витрат енергоресурсів шляхом чіткого координування роботи всіх систем і досягнення рівномірності їхньої роботи.

Як і де купити котельне устаткування в Україні

Інженери компанії з радістю дадуть відповіді на всі ваші запитання, які стосуються замовлення котельного устаткування будь-якої потужності та з різними вихідними характеристиками. Компанія «Енергія сервіс» працює в Києві й по всій Україні, здійснюючи монтаж і підключення установок заданої модифікації.

Energyservice.com.ua гарантує оптимальну вартість котельного устаткування і повний комплекс послуг по проектуванню, монтажу і запуску котельнь. На даний час на рахунку компанії – більше сотні успішно реалізованих проектів різного рівня складності. Сучасне котельне обладнання для котельні дасть змогу скоротити витрати й налагодити надійне автоматизоване опалення об’єкта, забезпечуючи ідеальні умови для роботи об’єкта.

Документи

 • Документы - Фото 1
 • Документы - Фото 2
 • Документы - Фото 3
 • Документы - Фото 4
 • Документы - Фото 5
 • Документы - Фото 6
 • Документы - Фото 7
  Швидкий прорахунок


  Заповніть дані форми: Ваше ім'я, телефон, що цікавить Вас продукт (напрямок) , і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деяких деталей для прорахунку вартості котельні. Також, по телефону Ви зможете задати інші питання, що цікавлять і отримати професійну консультацію!

   
  Быстрый просчет
  Вкажіть, будь ласка, Ваші контактні дані:
  Ваше имя
  Неверный ввод

  Телефон для обратной связи(*)
  Неверный ввод

  Выберите продукт(*)
  Неверный ввод