Васильківська РДА
Про проект
Про проект

Протягом 2015–2017 років ми проводили роботу з переведення бюджетних установ Васильківського району на альтернативне паливо. Замовнику, Васильківській РДА, було запропоновано рішення — виробництво невеликих модульних котелень для кожного окремого об’єкта (школи, дитячого садочка).

Кожна з п’яти котелень була спроєктована під опалення відходами деревообробної промисловості. Під час виробництва були використані котли Хіммаш (Україна) потужністю від 0,25 до 0,8 МВт. Циркуляцію теплоносія проводять надійні італійські насоси DAB. Високий рівень автоматизації котельних забезпечили набори обладнання від ABB, а контроль продуктивності здійснюється лічильниками тепла від Аква Україна.

Дата
2015-2017 роки
Паливо
відходи деревини
Потужність
0,25- 0.8 МВт
Температурний режим
90/70
Димові труби (м)
10-12 м
Устаткування
  • італійські насоси DAB
  • набори обладнання від ABB
  • лічильники тепла від Аква Україна
Замовити оцiнку проекта
Ірина Миколаївна Гейко
Ірина Миколаївна Гейко
начальник відділу освіти Васильківської РДА
Ми висловлюємо подяку компанії Енергія Сервіс за комплексний підхід до вирішення проблеми переходу 5 установ Васильківського району на альтернативне паливо. Втілені проекти були складені відповідно до нашого бюджету і повністю задовольняють поставлені перед ними задачі. Котельні є економними і продуктивними, та поступово окуповують вартість впровадження.
Інші реалізовані проекти:
Повний цикл виробництва забезпечує професійне обладнання та команда кваліфікованих спеціалістів: інженерів, токарів, слюсарів, зварювальників.