Іноваційний парк UNIT.City
Про проект
Про проект

Система опалення та гарячого водопостачання для школи програмістів UNIT FACTORY була створена базуючись на блочно-модульній котельні ENERGY GO в складі двох модулів з окремо встановленими димовими трубами висотою 15 метрів. Котельня обладнана двома водогрійними твердопаливними котлами KORDINAMIK EK3G/S (Туреччина) потужністю по 0,37 МВт.

Кожен котел обладнаний горілкою для пелети та має свій окремий газохід. У реалізації системи опалення було використане насосне обладнання компанії DAB (Італія), обладнання для водопідготовки BWT Ukraine та автоматичне погодозалежне терморегулювання виробника Danfoss.

Лічильники відпущеного тепла в систему опалення, вхідної холодної води та електроенергії дозволяють вести технологічний облік ресурсів. Блочно-модульна котельня ENERGY GO призначена для здійснення теплопостачання на різних ділянках школи програмістів UNIT FACTORY.

Дата
Жовтень 2016р
Паливо
пелета деревна
Потужність
0,74 МВт
Температурний режим
90/70
Димові труби (м)
15 м
Устаткування
  • ENERGY200
  • 2 водогрійних котли KORDINAMIK EK3G/S
  • насоси DAB
  • водопідготовка BWT Ukraine
Замовити оцiнку проекта
Богдан Волков
Богдан Волков
керівник проекту Unit Factory
Котельня повністю справляється з поставленими завданнями. Проектування, виробництво, монтаж та запуск в експлуатацію було проведено без затримок у заздалегідь обумовлені терміни. Хочеться відзначити високий рівень автоматизації роботи.
Інші реалізовані проекти:
Повний цикл виробництва забезпечує професійне обладнання та команда кваліфікованих спеціалістів: інженерів, токарів, слюсарів, зварювальників.