ТОВ ССК ТМ
Про проект
Про проект

Перед компанією Енергія Сервіс було завдання — забезпечити адміністративне приміщення ТОВ «ССК ТМ» та їхній виробничий корпус опаленням та гарячою водою. Основою блочно-модульної котельні стали два котли з можливістю завантаження деревини та агропелети: KORDINAMIK EK3G з потужністю 0,1 МВт та KORDINAMIK EK3G/S потужністю 0,1 МВт. Температурні режими для опалення та гарячого водопостачання — 90/70°С. Ефективне спалювання палива забезпечує керамічна горілка Oxi Ceramic. Висота димової труби становить 11 м.

Циркуляція води покладена на насоси DAB, які в комплексі із системою водопідготовки BWT, автоматикою та регуляторами Meibes та розширювальними баками Imera, створюють ідеальну безпечну систему, що самостійно підлаштовується під будь-які зміни температури, тиску та інших показників.

Як наслідок, модульна котельна повністю забезпечує необхідні комфортні умови роботи на виробництві та в адмінбудівлі з мінімальним втручанням персоналу для обслуговування.

Дата
Грудень 2018р
Паливо
деревина
Потужність
0,2 МВт
Температурний режим
90/70
Димові труби (м)
11
Устаткування
  • KORDINAMIK EK3G і KORDINAMIK EK3G/S
  • керамічна горілка Oxi Ceramic
  • насоси DAB
  • фермові труби висотою 11 м
Замовити оцiнку проекта
Інші реалізовані проекти:
Повний цикл виробництва забезпечує професійне обладнання та команда кваліфікованих спеціалістів: інженерів, токарів, слюсарів, зварювальників.