ДП Макарівський лісхоз
Про проект
Про проект

Модульна твердопаливна котельня Енергія Сервіс для ДП Макарівський лісгосп була спроєктована базуючись на твердопаливному котлі українського виробництва Хіммаш потужністю 0,5 МВт.

Виведення продуктів згорання відбувається через окремо встановлений від котельні димохід висотою 10 метрів із прямим газоходом до котла. Котельня встановлена на об’єкті в окремому моноблоці зі сталі з антикорозійним покриттям. Головне її призначення — осушення деревини. Автоматична робота забезпечується контролерами виробництва Danfoss (Данія).

Широкий вибір програмованих режимів, датчики та трирічний клапан із сервоприводом дозволяють регулювати роботу котельні відповідно до температурних показників та рівня вологи. Лічильники на воду та електрику дозволяють вести технологічний облік використаних ресурсів.

Дата
Січень 2016р
Паливо
дрова
Потужність
0,5 МВт
Температурний режим
90/70
Димові труби (м)
10 м
Устаткування
  • Твердопаливний котел Хіммаш
  • Димохід висотою 10 метрів
  • Контролери Danfoss (Данія)
Замовити оцiнку проекта
Олександр Леопольдович Глеза
Олександр Леопольдович Глеза
головний інженер Макарівського лісгоспу
Встановлена модульна котельня Енергія Сервіс вирішила цілу низку наших проблем. Основною була економна та продуктивна осушка деревини. Котельня працює на відходах нашого виробництва та деревини, чим суттєво прискорює свою окупність. Хочемо висловити подяку за комплексне вирішення нашого завдання.
Інші реалізовані проекти:
Повний цикл виробництва забезпечує професійне обладнання та команда кваліфікованих спеціалістів: інженерів, токарів, слюсарів, зварювальників.