Завод Кузня на Рибальському
Про проект
Про проект

Для реалізації системи опалення основного офісного приміщення було обрано блочно-модульну котельню ENERGY GO, яка складається з двох модулів та окремо розташованих димових труб висотою 15 метрів з індивідуальними газовиводами для кожного котла. Основою котельні стали два водогрійні котли KORDINAMIK EK3G/S-420 (Туреччина) тепловою потужністю 0,48 МВт кожний, обладнані пелетними горілками. Для здійснення циркуляції теплоносія використані насосні вироби перевіреного роками експлуатації виробника DAB (Італія).

До котельних був підключений паливний бункер об’ємом 40 м3 для безперервного постачання палива. Автоматичне постачання пелети здійснює гвинтовий шнек із низьким енергоспоживанням. Регулювання режиму роботи котельні проводять погодозалежні автоматичні регулятори Danfoss. Обладнання BWT (Україна) встановлене для здійснення водопідготовки для подачі в систему опалення.

Котельня обладнана лічильниками технологічного обліку холодної води на вході в котельню та спожитої електроенергії.

Дата
Січень 2017р
Паливо
пелета деревна
Потужність
0,98 МВт
Температурний режим
90/70
Димові труби (м)
15 м
Устаткування
  • два водогрійних котли KORDINAMIK EK3G/S-420
  • паливний бункер об’ємом 40м3
  • насоси DAB (Італія)
  • автоматичне подавання пелети
  • терморегулятори Danfoss
Замовити оцiнку проекта
Михайло Васильович
Михайло Васильович
начальник енергоремонтного цеху заводу "Кузня на Рибальському"
Котельня повністю справляється з поставленими завданнями. Проектування, виробництво, монтаж та запуск в експлуатацію було проведено без затримок у заздалегідь обумовлені терміни. Хочеться відзначити високий рівень автоматизації роботи.
Інші реалізовані проекти:
Повний цикл виробництва забезпечує професійне обладнання та команда кваліфікованих спеціалістів: інженерів, токарів, слюсарів, зварювальників.