Готельно-ресторанний комплекс Grebenky
Про проект
Про проект

Для забезпечення теплом і гарячою водою готельно-ресторанного комплексу Grebenky нашою компанією була збудована стаціонарна котельня. Теплову потужність у 0,16 МВт забезпечують два пелетні котли KORDINAMIK EK3G-S, потужністю 80 кВт кожен.

Перед інженерами компанії була поставлене завдання— скомпонувати максимально ефективний комплекс обладнання для експлуатації з мінімальним втручанням обслуговчого персоналу. Тому були обрані кращі одиниці, представлені на міжнародному ринку теплового обладнання. Серед них: насоси DAB з високими експлуатаційними показниками та розширювальні баки Imera. Безпеку та автономність роботи забезпечують регулятори та автоматика Maibes. Висота димової труби для котельні становить 10 метрів.

Енергія Сервіс виконала поставлене завдання. Отримана в результаті котельня повністю покриває потреби комплексу в опаленні навіть у люті морозні дні та гарячим водопостачанням цілорічно.

Дата
Жовтень 2018р
Паливо
пелета
Потужність
0,16 МВт
Температурний режим
80/60
Димові труби (м)
10
Устаткування
  • 2 пелетних котли KORDINAMIK EK3G-S
  • Розширювальні баки Imera
  • Насоси DAB
  • Фермові труби висотою 10 м
  • Автоматика Meibes
Замовити оцiнку проекта
Інші реалізовані проекти:
Повний цикл виробництва забезпечує професійне обладнання та команда кваліфікованих спеціалістів: інженерів, токарів, слюсарів, зварювальників.