ТОВ Чорнобай Тепло
Про проект
Про проект

Система опалення для підприємства ТОВ Чорнобай Тепло була реалізована завдяки блочно-модульній котельні Енергія Сервіс, яка складається з двох модулів та окремих димових труб висотою 12 метрів кожна.

Головні елементи блочної котельні — два водогрійні котли Kordinamik EK3G/S-420 (Туреччина) потужністю по 0,48 МВт. Котли мають окремі газоходи, також обладнані горілками для пелети. Насоси виробництва DAB (Італія) здійснюють необхідне нагнітання та циркуляцію в системі теплопостачання. Котельня обладнана бункером для пелети об’ємом 40 м3 з гвинтоподібним шнеком для автоматичної подачі палива в котли.

Додаткове обладнання котельні: автоматичні погодозалежні терморегулятори Danfoss і системи водопідготовки BWT Ukraine. Лічильники на холодну воду, що входить у котельню, та електроенергію дозволяють контролювати споживання ресурсів та вести їхній технологічний облік.

Дата
Травень 2016р
Паливо
пелета
Потужність
0,98 МВт
Температурний режим
90/70
Димові труби (м)
12 м
Устаткування
  • Насоси виробництва DAB (Італія)
  • Терморегулятори Danfoss
  • насоси DAB
  • труби висотою 12 м
  • водопідготовка BWT Ukraine
Замовити оцiнку проекта
Михайло Іванович
Михайло Іванович
директор ТОВ "Чорнобай тепло"
У 2015 році ЧП Енергія Сервіс було спроектовано та побудовано модульну котельню з пелетними котлами Kordinamik для ТОВ "Чорнобай тепло" за адресою смт Чорнобай, вул. Черкаська 85 . Потужність 1 МВт. Котельня змонтована на місці за 7 робочих днів. Постачання здійснювалося готовими вузлами. Працює повних три сезони. Поточні ремонти не проводились.
Інші реалізовані проекти:
Повний цикл виробництва забезпечує професійне обладнання та команда кваліфікованих спеціалістів: інженерів, токарів, слюсарів, зварювальників.