ТОВ Альянс краси
Про проект
Про проект

Для обладнання системи теплопостачання для ТОВ «Альянс краси» був обраний центральний блок модульної котельні Енергія Сервіс загальною потужністю 0,2 МВт. Для формування центрального модуля був застосований котел українського виробництва АЛЬТЕП КТ-2Е, потужністю 100 кВт та система природної припливно-витяжної вентиляції для забезпечення приміщення свіжим повітрям.

Автоматичне управління роботою котельні базується на вільно програмованих контролерах виробництва Siemens. Оболонка котельні виготовлена з міцної сталі з антикорозійним покриттям. Вивід продуктів згорання палива відбувається завдяки сталевій димовій трубі висотою 13 метрів, приєднаній до котельні. Цей маневр дозволив зменшити площу фундаменту під котельню.

Насосне обладнання фірми DAB (Італія) ідеально справляється з циркуляцією теплоносія та нагнітанням необхідного тиску в системі. Водопідготовку здійснює обладнання українського виробника BWT. Лічильники технологічного обліку ведуть підрахунок кількості холодної води, яка надходить у котельню та споживання електроенергії.

Дата
Березень 2016р
Паливо
брикет піні кей
Потужність
0,2 МВт
Температурний режим
80/60
Димові труби (м)
13 м
Устаткування
  • котел українського виробництва АЛЬТЕП КТ-2Е
  • контролери виробництва Siemens
  • водопідготовка BWT
  • труби висотою 13 м
  • насосне обладнання фірми DAB (Італія)
Замовити оцiнку проекта
Олександр Миколайович
Олександр Миколайович
інженер компанії "Альянс краси"
Для забезпечення виробничих будівель теплом компанією Енергія Сервіс нам було запропоновано блочно-модульну котельню за типовим проектом. Ця установка повністю виправдала заявлені параметри продуктивності та економію у використанні альтернативного палива. Можливість автоматичного управління та програмування дозволила нам не наймати окремих співробітників для забезпечення роботи котельні.
Інші реалізовані проекти:
Повний цикл виробництва забезпечує професійне обладнання та команда кваліфікованих спеціалістів: інженерів, токарів, слюсарів, зварювальників.