Компанія
Компанія має власні виробничі потужності, команду професійних інженерів, монтажників і пуско-налагоджувальників що забезпечує повний цикл виробництва від постановки задачі замовником до введення в експлуатацію.
2800 м² площа виробничих
потужностей
26 років Напрацьованого досвіду та
неприривного розвитку
Історія компанії «Енергія Сервіс»
1997
Ремонт та продаж парових та водогрійних котлів високого тиску.
2000
Реалізовані виробничі потужності в місті Біла Церква Київської області.
2011
Виготовлена перша модель модульної котельні на твердому паливі.
Запровадження послуги генерації та постачання теплової енергії
2016
Створення уніфікованого серійного ряду блочно-модульних котельних ENERGY
2018
Розширення потужностей для виробництва до 50 котелень на рік
2020
Створення уніфікованого серійного ряду блочно-модульних котельних ENERGY
Нашi цiнностi

Турбота Досвід і знання спеціалістів «Енергія Сервіс» дозволяють виготовляти надійний продукт, який точно виконує поставлені задачі і потребує мінімум уваги при експлуатації.

Ми виконали більше 200 проектів по встановленню котельних парового і водогрійного типу у всіх регіонах України. Виробничі потужності в містах і невеликих населених пунктах, великі логістичні комплекси, державні і житлові приміщення забезпечуються теплом від змонтованих нами котельних.

Партнерство Співробітництво з «Енергія Сервіс» передбачає мінімальну потребу в присутності замовника, а готовий продукт повністю відповідає всім заданим вимогам. Нарівні з базовими моделями котельних, ми пропонуємо індивідуальні рішення для клієнтів та їх об’єктів по всій території України.

Переглянути наші проекти
Власні виробничі потужності та обладнання дозволяють реалізувати проекти будь-якої складності.
  • кран-балки для швидкого переміщення великих комплектуючих;
  • гільйотина;
  • трубогиб;
  • токарні верстати;
  • зварювальні напівавтомати.
Процес збирання обладнання Повний цикл виробництва забезпечує не лише професійне обладнання, а й команда кваліфікованих спеціалістів: інженерів, токарів, слюсарів, зварювальників.
01
Різання металу
На цьому етапі відбувається фігурне різання листового та прокатного металу, труб на верстатах плазмового різання. При різанні сталі та сплавів кольорових металів різного профілю в хід йдуть стрічкові верстати. Гільйотинні ножиці використовуються при розрізанні листового та рулонного металу.
02
Складання конструкцій
На етапі збирання труби, повітроводи та димарі збираються в одну конструкцію. При виробництві модульних котелень вперше застосовується технологія роздільного збирання обладнання, зведення модуля та кінцеве складання в єдиний виріб.
03
Автоматизація та електропостачання
Етап КВП включає виробництво шаф і електросилового обладнання. Автоматизація котельних включає всі вимоги клієнтів до контрольно-вимірювальної апаратури та програмного забезпечення.
04
Кінцеве складання
Етап збірки здійснюється за допомогою стапельного обладнання великого об'єму, яке дозволяє одночасно збирати до 4 блочно-модульних котелень. Етап остаточного складання приводить котельню до фінального вигляду та повної готовності до контрольних перевірок.
05
Відвантаження готової продукції
Перед поставкою на об'єкт модулі котельних упаковуються в захисну плівку для безпечного транспортування будь-яким видом транспорту.
Сертифіковане обладнання
Кожен етап та операція виробництва модульних котелень контролюються. Ми проводимо ретельний моніторинг якості зварювання з'єднань, механіки, збирання, малярних робіт та робіт з автоматизації та електропостачання.
Асортимент твердопаливних модульних котельних Енергія Сервіс задовольняє потреби в тепловій енергії і гарячій воді. Базовий серійний ряд ENERGY забезпечує потужність від 100 кВт до 10 МВт.
Документи
Проектування
Від проектування прив'язки блок-модульних установок до розрахунку проекту стаціонарних твердопаливних котелень.
Докладніше
Конструктор
Після заповнення вами опитувального листа ми зможемо запропонувати краще рішення по забезпеченню теплом об'єкта будь-якої складності.
Докладніше
Реалізовані проекти
Блочно-модульні і стаціонарні котельні нашого виробництва є вигідною альтернативою газовому і електричному опаленню.
Докладніше